Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell offline használni...

Hogyan kell offline használni a google fordítót?

Figyelt kérdés

Letöltöttem nyelveket.


Mégsem engedi, hogy használjam offline.


Azt írják, hogy be kell kapcsolni a beállításokban az offline fordítást.


Nekem nincsen ilyen opció a beállításokban, sem semmilyen almenüben.


A legújabb verziót töltöttem le az androidos app-ból.


Ha nincsen internet, nem fordít, annak ellenére, hogy le van töltve több nyelvi csomag.



Mit csinálok rosszul?



jún. 19. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha nincs net, akkor a letöltött nyelveket tudja használni.
jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 köszönjük nyilván való kapitány.. Pont ez volt a kérdés hogy letöltötte de mégsem megy..


Kérdező, lépj be a beállításokba azon belül alkalmazások kezelése. Ott keresd meg a google translate appot. A kényszerített leállításra nyomj rá (ha van) aztán a cache törlésre és az alkalmazás adatainak törlésére. Indítsd el újra a fordítot. Töltsd le újra a nyelvi fájlokat és ez után működnie kellene, nekem ez megoldotta. Persze lehet neked más okozza a problémát. Remélem sikerül :)

jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezeket a dolgokat megcsináltam.

Eleve nem enged beírni semmit!

Kiírja, hogy nincsen internet.


Nem lehet offline használni.

A program beállításaiban meg nincsen offline opció

jún. 19. 12:36
 4/8 A kérdező kommentje:

A Google Fordító app megnyitása után a beállítások panelt kell előhívni, majd jöhet az [Offline fordítás] menüpont. A megjelenő kijelzőn már csak ki kell keresni az offline fordításhoz használni kívánt nyelveket.


A listából bármelyik letölthető, de természetesen meg kell várni, míg a folyamat végbemegy. Ha minden kész, akkor ezután offline is használható az adott nyelvek fordítására az app. A funkció Android és iOS rendszereken is adott, a nyelvi csomagok később pedig bármikor törölhetőek. A letöltött csomag a beszéd, az írott szöveg és a lefotózott szöveg fordításában is segít.

jún. 19. 12:38
 5/8 A kérdező kommentje:
jún. 19. 12:45
 6/8 A kérdező kommentje:
jún. 19. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azt írják, hogy be kell kapcsolni a beállításokban az offline fordítást." Erre írtam, #1-esként , amit írtam, mivel nincs külön offline mód.

A #2-eséhez hasonló megoldást találtam, bár nálam nem működik, és/mert talán nekem nem ilyenek a beállítások.

[link]

jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jún. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!