Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem látom kb. két nap...

HerrLaslo kérdése:

Miért nem látom kb. két nap óta, hogyha a feleségem bejelöl egy Facebook bejegyzésben megjelenne az én profilomon? Ha én teszem ugyanezt, akkor nála megjelenik!

Figyelt kérdés
Néhány napja még működött, hogy a feleségem bejelölt engem egy bejegyzésben a Facebookon és megjelent a profiloldalamon is. Most sajnos nem látom, hogy megjelenne, pedig nem állítottam át a két nappal ezelőttihez képest semmit. Ha én megjelölöm őt egy bejegyzésben, akkor nála megjelenik az a bejegyzés. Már próbáltam utánajárni, hogy mi lehet ennek az oka, de sajnos nem találtam sehol normális és értelmes választ. Mi lehet az oka ennek vajon? Ha valaki tudna ebben segíteni, nagyon hálás lennék! Köszönöm előre is.

jún. 15. 20:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!