Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 egyre jobban nem...

Windows 7 egyre jobban nem támogat semmit?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá,bocs ha hülyeségeket írok.

Itthoni asztali ezer éves gépemen tegnap óta nam jön be a hotmail.com-os e-mail-om,mindig azt írja,hogy a manóba,azoldal nem elérhető.

Facebook is sokszor megszakad és kéri az újratöltést.

Ma vettem észre,hogy a youtube is nehezebben tölt be.

Mobiltelefonról működik a hotmail,és a kocsiban is android 11 van,ott is jó minden.

Az itthoni Windows 7 nem támogatja az asztali gépemet?

Nagy LG TV-n se jön be 2 hónapja a videa.hu,arra is azt mondták,hogy megszűnt a támogatottság.

Hülye vagyok az egészhez,mit tegyek,hogy jó legyen?

Tudnék venni egy új gépet itthonra,csak milyet kellene?

Köszönöm



jún. 15. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

"Hülye vagyok az egészhez,mit tegyek,hogy jó legyen?"

A Windows 7 terméktámogatása 2020. január 14-én megszűnt:

[link]

vagy lecseréled Windows 10-re ( [link] ) vagy 11-re ( [link] ) - ha támogatja a géped - vagy ha nem nem vagy Windowsra kényszerítve, használhatsz valamilyen Linux-disztribúciót - régi gép esetén ajánlatos valamilyen kisebb gépigényű disztribúciót - például Xubuntut:

[link]

Lubuntut:

[link]

vagy Linux Mint XFCE kiadást:

[link]

kipróbálni.

jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva ülsz a lovon..

A win7 ma is ugyanazt támogatja mint 10 éve. Az új szoftverek és hardverek azok amik nem támogatják a win7-et..!

jún. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
50%

Ahogy irtak ha normalis a geped akkor ujabb windows kell ra

10 az eleg stabil mar es sokmindent tamogat

win11 foleg ha regebbi a geped nem biztos hogy feltelepulne egyaltalan, es sok gond lehet vele ha megis


uj gepet is vehetsz de az eleg magas koltseg, ha mindenbol legolcsobbat veszed is 100felett vagy

lehet allatta de azok ertelmetlenek ujonan, olcsobban vehetsz hasznaltat is, eroset modernet is 100 alatt is

jún. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Win 11-es PC-re van "szükséged" az a régi gép saccra 15 éves és, ha csak Facebook/e-mail/YouTube/office/videó nézés vonalon mozogsz egy vékonykliens is megteszi Intel 8.gentől felfelé. Rendes asztali gép-et szeretnél szintén 8.gen Intel vagy Ryzen 3000G sorozatú processzor kell.


Vékony kliens pl:

[link]

Új PC

[link]

[link]

Új asztali gép akkor lehet fontos, ha HDD-ket akarnál bele/át rakni.

Ehez házból olyan kell amiben megfelelő számú 3.5'-ös bővítőhely van.

A fenti kon fogok mindegyike Win11-et képes futtatni, ami ma mindennel kompatibilis.


A TV sajnos avul nem bővíthető, esetleg külső eszközzel pl Chromecast, újra okossá tehető, de akkor mint kijelző funkcionál.

[link]

jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
A windowsoddal van a baj. Nekem tökéletesen működik a 7. Telepítsd újra...
jún. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!