Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan és miért jelöl facebook...

Honnan és miért jelöl facebookon ennyi arab?

Figyelt kérdés
Van egy kamuprofilom, amit ritkán használok. Amikor beléptem, kb 100 arab jelölt ismerősnek. Visszaigazoltam őket, hogy több ismerőssel valóságosabbnak tünjön a profil. Ez volt tegnap reggel. Azóta kb 2300 (!) zömmel arab férfi jelölt be. Percenként jönnek a jelölések. Honnan jelöl ez a rengeteg arab és főként minek?
jún. 10. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit már nem szoktak kézzel menedzselni. Valószínűleg spambotok, amiknél az első pár fiók a csali. Ha elfogadod és ezzel jelzed a rendszer felé, hogy a fiókod aktív, utána automatizáltan jön az összes többi. Ezért is szokták mondani, hogy spamre nem szabad reagálni, mert onnantól kezdve bekerülsz egy olyan listába, akinek tízszer annyit lehet majd küldeni, mert biztos célba ér.
jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, de ez miért jó nekik? Rámír némelyik, de azokat el sem olvasom. Azzal mire megy hogy az ismerőse vagyok?
jún. 10. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hitelesebbnek tűnik a profil, ha vannak valódi ismerősei, aktivitása, feltöltött tartalmai, hírfolyam bejegyzése. Te lehet nem olvasod el az üzeneteket, mások nem ennyire tudatosak. Elolvassák, válaszolnak, elhiszik a szomorú élettörténetet, bizalmi kapcsolatot alakítanak ki, majd küldik a pénzt a segítséget kérő barátnak/távkapcsolatnak. Ha a profilodon nő van, biztos hamarabb megtalálják a romantikát használó csalók is.
jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!