Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook Névjegyen belül nem...

Sigismundus kérdése:

Facebook Névjegyen belül nem jelenik meg a követett Zene, Sport, ?

Figyelt kérdés

Üdv, megpróbálkozom itt is. A Facebook Névjegy oldallal van gondom, és se a Súgóközpont, sem számítástechnikai blogok nem tudtak választ adni.


Hogy lehet most, 2024-es Facebook állapot szerint megjeleníteni és hozzáadni a Névjegy Zene, Sport, TV műsorok, Könyvek felülethez, azt hogy miket kedvelek, milyen újat olvastam, néztem meg ?


Több együttest is kedvelek, követek, sportcsapatot is, TV műsort is. Megjelennek a Hírfolyamban a velük kapcsolatos új hírek, ha történik velük valami, stb. Szóval itt megvannak.


De mostanában néztem a Névjegyemet és meglepve látom hogy több ilyen követett nem jelenik meg sem a Zene, Sport, TV sávban, de még a Kedvencekben sem..


És csak Szakasz elrejtése vagy Láthatóság módosítása lehetőséget ajánlja a Face, de új hozzáadása vagy egyebet nem. A Láthatóság itt alapból amúgy Ismerősökre van beállítva. De megpróbáltam a Zene fülön Nyilvánosra, hátha ez volt a gond, de itt is csak annyi jelenik meg, „Nincs megjeleníthető Művészek.«


Szóval, hova tűnt a Hozzáadás lehetősége ezeknél? Választ, ötletet előre is kösz...



máj. 25. 18:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!