Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baja a gépemnek ha...

Mi lehet a baja a gépemnek ha bekapcsolt állapotban időközönként magától újraindul?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 14:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Akkor leírod bzmeg a VÁLASZT a tudásod szerint, és nem mások hibáit gyűjtögeted, már ha voltak. Erre a kérdező sem hatalmazott fel.

G*cire elegem van már az ilyen önjelölt, ügyeletes görényekből, öregem. Állj fel a qrva monitor mögül, menj oda az utcán egy adag cigányhoz és küldd el őket az anyjukba, ha már ennyire kell a feszültség.

És igen, szar kedvem van, és a szomszéd lova is dögöljön meg.

2010. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Bubuzér koma! Azzal nem segítesz a formának, hogy lesavazod azokat, akik nem okoskodnak, hanem tanácsot adnak. Írd meg neki, hogy mitől van, ha ennyire okos vagy!
2010. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Réti bubuzér ***** válasza:
0%

Már leírtam kispajtás, nem is egyszer, de úgy látom itt elég sok a funkcionális analfabéta...

A óbégatós kollegának: Írogattok ide össze-vissza minden fa.szságot, találgatást, hogy ez lehet, meg az lehet talán, aztán meg kiakadtok, ha valaki kijavít.

Ha nem tudod, ne írj! Ennyi.

okostojások

2010. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, nem ért hozzá semmit sem. Ha megnézed, csak leírta azt is, amit mások, összefoglalva. Elolvasott 4 fórumot és 3 wiki cikket, és már szakértőnek hiszi magát.

A többiek mind leírták a tapasztalataikat, de mindig jön egy sültbolond, aki szerint senki sem ért semmihez, csak ő.

Ezért jó a GYK, halálra röhögöm magam a sok aberrált beteg lelkű emberen. :)

2010. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Réti bubuzér ***** válasza:

Na, ha már ilyen kitalálósdinál járunk, akkor neked meg gombás a pö.csöd, meg leszoptál egy lovat.

Egyébként meg, hogy a pontagyaddal megértsd: elsőre írtam egy választ, tapasztalatból. (Már akkor hardverrel foglalkoztam, amikor még kukidat vakarásztad a játszótéren kiskancsó.)

Utána meg jött a sok kis okostojás, hogy még mi lehet a probléma, gyakorlatilag kihozták, hogy bármi, értelmes válasz nem igazán született.

Na, írjál valami velőset még!

2010. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"neked meg gombás a pö.csöd, meg leszoptál egy lovat."


Ilyenekkel dobálózik a 12 éves unokaöcsém. Ha te idősebb is vagy, kissé korlátoltnak bizonyulsz, ha a logikus érvelés helyett ilyen takony gyerek módjára személyeskedsz.


Sajnos nem arról szól a mese itt a gyik-en, hogy csak egy válasz születhet, és jobb esetben az emberek azért írnak, hogy segítsenek, ötleteket, tapasztalatokat adjanak át a kérdezőnek, úgyhogy a lőtéri kopasz kutyát sem érdekli, hogy te helyes választ írtál-e először, vagy nem.

Az meg végképp érdektelen, hogy hány száz éve foglalkozol hardverekkel. Bár az efféle magyarázkodás általában szavatolja, hogy még a 80387-es társprocesszorról se tudsz google nélkül mondani két értelmes szakmai mondatot.

Ahogy én látom, neked pont elegendő, ha a nicked mögül sztárolhatod a vélt tudásod, ez okoz mentális orgazmust.


"Írogattok ide össze-vissza minden fa.szságot, találgatást, hogy ez lehet, meg az lehet talán, aztán meg kiakadtok, ha valaki kijavít."


Te nem kijavítasz, hanem beugatsz és savazol.

2010. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Réti bubuzér ***** válasza:

SAjnálom az unokaöcséd, ha már 12 évesen (érdekes, sose 11, vagy 13...) ilyenekkel dobálózik, szép lehet a családi háttér. Ezt a mondatot ironikusan kellett volna értelmezni, de láthatólag neked ez meghaladja az értelmi képességeidet, amin nem is csodálkozom, ha csak a vélt, vagy valós unokaöcséd esetét nézzük.

Szóval nagyon köszönöm, hogy leírod, nekem, hogy ki vagyok, mi okoz nekem örömet stb. Gondolom magadból indulsz ki... Nem itt kellene kiélni a mindennapos frusztrációt, meg spleent, szaladj inkább ki a wc-be és verd ki gyorsan ;)

2010. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Iszonyat szánalmas vagy hallod... majd olvasd vissza ezeket pár hét, hónap múlva, talán rájössz magad is. De jó, hogy kirakod a nick-ed, legalább megjegyzünk :D
2010. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Küldjetek rá Bubuzérra egy szoftverfrissítést, hátha elmúlik az agyha... kékhalála. :D
2010. okt. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Réti bubuzér ***** válasza:
Nyomor... Mi ez a többes szám? Még egy nicket se adsz meg, répa. Csak egy névtelen, jelentéktelen kis senki vagy itt, senki más.
2010. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!