Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Észrevettétek, hogy a Facebook...

Észrevettétek, hogy a Facebook a "Kit ismerhetek?" résznél gyakran olyan embereket dob fel, akik nemrég valószínűleg megnézték/rákerestek az adatlapotokra?

Figyelt kérdés

máj. 2. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Vagy olyat, akivel legalább egyközös ismerősöd van.
máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
53%
Én azt vettem észre, hogy olyan embereket dobott fel, akik pár perce nálam vásároltak! Biztosan érzékeli, hogy egy helyen/közelben voltunk!
máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyanokat dob fel, akik nem ismerőseim, de már megnéztem a profiljukat, akár hónapokkal ezelőtt.
máj. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem amúgy mindent érzékel. Azt is, ha te nézted meg korábban, azt is ha ő nézett meg.

Letiltottam egy csajt és az ő ismerősét dobta fel. (konkrétan a testvére)

máj. 3. 08:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is többször tapasztaltam már, hogy olyan embereket dobott fel ismerősnek a facebook, akikkel valamilyen szinten kapcsolatban állok (pl. kollégák), de mégsincs egyetlen közös ismerősünk sem a platformon. Sőt, nem egyszer ajánlott fel olyan embereket ismerősnek, akikkel korábban tinderen beszélgettem, és szintén velük sem volt közös ismerősöm. Nyilván ez az algoritmus miatt van, de nekem akkor is kicsit para...
máj. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!