Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A jd sport megbízható oldal?

A jd sport megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Rendeltem 9.-en a jd sport oldalrol,de inkabb ugyanazon a napon visszavontam a rendelest. Ezt megtettem emailben (csak azon tudtam) es visszairtak,hogy amint tudnak csak intezkednek. Nyomon kovettem a csomagom,kiirta,hogy kilencediken elkezdodott a folyamat,12.-en meg mar mashol tartott a csomagom,de azota semmi info.

Ma irtam nekik egy email,de arra meg nem valaszoltak.


Rendelt mar valaki errol az oldalrol es voltatol mar ilyen helyzetben? Ebbol mennyire lesz atveres? Azert kerdezem,mert elvileg kb 10 nap mire kiszallitjak,de meg nincsen meg tiz nap.



2023. dec. 17. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A jdsports.hu oldal? Mert ott a kapcsolat menüpont alatt van telefonszám is. Amúgy, ha egyértelműen hivatkoztál a rendelésre, akkor nem kell paráznod.
2023. dec. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már visszakaptam a pénzt.
2023. dec. 23. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!