Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is szarakodik a net,...

Másnál is szarakodik a net, aki átállt a Digire?

Figyelt kérdés
Kb. fél évig nagyon jó volt a net, semmi gond nem volt, mostanában meg csiga lassú, sokszor türelmem sincs kivárni, mire behoz egy oldalt, chatelni szinte lehetetlen. A gépem jó, vírusmentes, most lett újratelepítve minden. De nemcsak a nettel van gáz, a vonalas telefonunk is hol van, hol nincs, megint azt érzem, hogy óriási átverés volt ez az egész olcsóbb net...
2010. okt. 21. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább bejelentetted az ügyfélszolgálaton?
2010. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
be fogom, előkutatom megint a szerződést, mert kérnek mindenféle adatot róla. Amikor a telefont jelentettem be, az is kb. fél óra telefonálás volt, mert minden ügyintéző foglalt, nagy nehezen sikerült beszélni egy nővel, aki mondta, hogy 72 órán belül (!) azaz 3 nap alatt hárítják el a hibát.
2010. okt. 21. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Na igen, a szolgáltatóknak 72 órájuk van ezen feladatra.
2010. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én digis vagyok, soha semmi bajom vele, mindig maxon megy.

Menj el a téonlájnhoz, és ha nem megy a net náluk nyavajogj. majd fél év után közlik, hogy sajnálják, de a régi matáv rendszer a hibás.

2010. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előtte azért mérnék egy speedtestet ,mert egyáltalán nem biztos ,hogy a Diginél van a gond.
2010. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat. Mondjuk ez is érdekes, hogy ha az ő hibájukból nem működik megfelelően valamelyik szolgáltatás, fél órát telefonálok mobilról + akár 3 napig sem tudom használni a telefonomat vagy a netet, ugyanúgy pofátlanul küldik a csekket, nem várok csodát, de hogy még 500 forinttal se kompenzáljanak... na mindegy.
2010. okt. 21. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Karbantartás folyamatosan van, lehet, hogy ott kúrtak el valamit, ügyfélszolgálatnál jelented, másnapra kint van a szerelő. Nekem is volt ilyen gondom, de 24 órán belül megoldották, és azóta sincs gond vele.
2010. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Több mint 1éve digis vagyok,de életbe nem volt gondom vele.

Szólj nekik..

2010. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!