Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Jófogáson eladóként nem...

Ha a Jófogáson eladóként nem adtam meg a telefonszámomat, akkor miért kaptam az általam hirdetett dologgal kapcsolatos kérdést Viberen?

Figyelt kérdés

A telefonszáma is ott szerepelt, a névnek pedig Annet volt megadva. Igen, jól írtam: Annet és nem Anett.

Az azonnali megvételt ígérő és a GLS-sel való szállítást ígérő üzenetet is kaptam. Azt nem a Viberen, hanem a Jófogáson.A küldőjét rögtön le is tiltottam!

Már ott tartunk, h sehol nem nem lehet a hirdetést biztonságosan feladni? Minden oldal adathalászokkal van tele?

A Facebookon is jártam már így.


2023. nov. 16. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a hirdetésben nem adtál meg számot, vagy az egész oldalon sem? Mert ha a profilodban benne van kitöltve, lehet a rendszer lehetőséget ad a kapcsolatfelvételre, és akkor megkapja az érdeklődő.

A csalókkal nem tudnak mit csinálni, mindenhol vannak. Ami működik ellenük, azt sokan elutasítják (pl. telefonszámos kétfaktoros hitelesítés), a sima egyfaktoros e-mail+jelszó regisztrációt a botok gond nélkül kijátsszák.

2023. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Meg volt adva a telefonszám. Aki érdeklődött, annak is ott volt a száma.

A telefonomon nincs rajta a Jófogás app-ja, de az sztem mindegy.

Szoktak Viberen is érdeklődni a meghirdetett cucc iránt?

2023. nov. 16. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A Viberen telefonszámmal azonosítod magad. Ha valaki megtudja a számodat, onnan is tud üzenetet küldeni, nem kell hozzá ismerősnek lennetek. Gondolom végigpróbálkoznak a népszerűbb csevegőprogramokban, és amelyik sikerül, ott megkapod. Külföldön a WhatsApp népszerűbb, nálunk nem.
2023. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem adott semmilyen árajánlatot, csak megkérdezte,h aktuális-e még.

Semmilyen adatot nem adtam meg,nem is válaszoltam rá, máris blokkoltam.

2023. nov. 16. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Jofogason megtalálta a hirdetésed.

Elmentette a számod, hogy később megkeressen.

A telefonján lévő viber alkalmazás egyből jekezte, hogy ehhez a számhoz tartozik viber fiók.

2023. nov. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!