Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook ingyenes/fizetős...

Peca1000 kérdése:

A Facebook ingyenes/fizetős választásnál nem enged tovább az ingyenesre, miért van ez?

Figyelt kérdés

Előjön az oldal, hogy ingyeneset akarok e, vagy fizetőset. Az ingyenesre kattintok, utána, hogy elfogadom e a feltételeket, Elfogadom. Erre megint visszadob, hogy válasszak az ingyenes, vagy fizetős oldalra. Vagy 20x próbáltam, a helyzet változatlan.


Próbáltam másik böngészőn és másik laptopon is, ugyanez a helyzet.


Okostelefonon beenged, bár ott még ne jött fel ez a kérdés.


Mit csináljak, hogy tovább engedjen az ingyenesre?


Ha a fizetős szövegre kattintok, egyből tovább engedne



2023. nov. 12. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van reklámblokkoló ezekben a böngészőkben, próbáld meg kikapcsolni előtte. Lehet bekavar valamilyen elem eltávolítással, és nem érzékeli az oldal az elfogadást.
2023. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs rajta reklámblokkoló. Ideiglenesen megpróbáltam az antivírust is kikapcsolni, ugyanez a helyzet. Felugró ablakokat is engedélyeztem már, akkor is ugyanez a helyzet.
2023. nov. 12. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Meta hozza a szokásos formáját, és bugot bugra halmoz. Nem tudsz vele mit kezdeni, talán majd javítják.

Nálunk a családban 5 Facebook profil van, abból háromnál simán ki lehet választani és továbbenged, kettőnél viszont ugyanaz a jelenség van, mint amit te is írsz.

Próbáltuk másik böngészővel, inkognitó módban, kiegészítők nélkül, másik gépről, stb., sehogy sem jó. Úgy látszik, profilfüggő, valakinél működik, valakinél nem.


Az egyetlen ideiglenes megoldás az volt, hogy bekapcsoltam a fejlesztői eszköztárat (F12-es billentyű), az eszköztárban pedig a mobilnézetet (Chrome-ban az eszköztár bal felső sarokában van, Firefoxban a jobb felső sarokban, Ctrl+Shift+M a gyorsbillentyűje). Így átdobott az m.facebook.com-ra, és ott már be elfogadta a választást. Persze, ha visszamész a sima facebook.com-ra, akkor megint kezdődik előről a végtelen ciklus, úgyhogy marad ez a mobilnézetes megoldás, amíg ki nem javítják a hibát.

2023. nov. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom.
2023. nov. 12. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!