Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MSN profik! Mi az oka annak,...

NickyMiha kérdése:

MSN profik! Mi az oka annak, hogy minden én általam felvett ismerősömnél, msn-en, a partnerinformáción belül, azt írja ki, hogy nem vagy fenn ezen partnered listáján?

Figyelt kérdés
Beállításokon belül sem írja ki, hogy ki vett fel... most csináltam új msn-t, a régin is tapasztaltam már az utóbbi időben, hogy akiket én veszek fel, azoknál nem írja ki, hogy felvettek, ha visszaigazoltak sem...nemtudom mi lehet a baj.. vagy hogy ilyenkor mi a teendő, hogy reális adatot lássak, mert elég zavaró, hogy az msn szerint nem vagyok fennt senkinek a listáján.. holott... de igen!
2010. okt. 19. 18:56
 1/1 anonim válasza:

Sajnos van egy rossz tulajdonsága az msnnek. Összeszed magával mindig egy kevés ganyét, amit semmi nem vesz észre(legalábbis nekem még egy antivirusom sem vette észre). Viszont van egy program, amit ha letöltesz és használsz, maradéktalanzul eltávolítja az msn után megmaradt szemetet, ami jelen esetben nálad is problémát okoz.

Link: [link]

2010. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!