Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube miért viszi túlzásba...

Youtube miért viszi túlzásba a reklámokat?

Figyelt kérdés
Eddig használtam adblockot, az új youtube miatt kikapcsoltam. Egy 1 perces videót akartam megnézni, de jött egy 15 másodperces kikapcsolhatatlan reklám és rögtön utána egy 5 másodperc után kikapcsolható reklám. Azóta meg sem nyitom a youtubeot. Ha minden ötödik videónál lenne egy 5 másodperces reklám azt el lehetne fogadni...
2023. nov. 3. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert csak. Egyébként mivel nem fizetsz elő, ha előfizetnél kevesebb lenne. Persze más kérdés, hogy az ingyen se volt igazán ingyen..
2023. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs idegzetem 2 reklámot végignézni minden videó előtt.
2023. nov. 3. 08:35
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Régen volt egy vicc, amikor elkezdődtek a kereskedelmi tv adások:

Miért van műsor a tv csatornákon?

Azért, hogy két reklámblokk közötti felesleges időt kitöltsék valamivel.

Ma már a Youtube is ilyen.

Egyébként a használhatatlan Adblock helyett meg tedd fel az uBlock Origint , az még működik.

2023. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert a profitmaximalizálásra törekszik, és mivel már nincs valódi konkurenciája, megteheti, hiszen ettől függetlenül használni fogod, legfeljebb kicsit duzzogsz néha.
2023. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Eddig nem használtam reklámblokkolót, de most már fogok. Ez úgyis rabló/pandúr játék, ahol megpróbálják kiszűrni a blokkolót, de utána úgyis találnak más módszert a blokkolásra és stb.


Amíg bannerreklám volt, nem zavart. Amíg egy reklám volt az elején 5 másodperc után átugorhatóan, kibírtam. De ez, hogy egy 10 perces videóban háromszor benyom két 15mp-es átugorhatatlan reklámot, na ez már dühítő.

És ezerszer inkább küldök pénzt egy reklámblokkoló fejlesztőjének, mintsem előfizessek Youtube premiumra.


Nem mellesleg azokat a reklámokat, amiket így a pofámba nyomnak, általban megjegyzem és már csak azért sem fogom az adott terméket/szolgáltatást használni.

2023. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem tetszik, akkor fizess elő a premiumra. Ilyen egyszerű.
2023. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"hiszen ettől függetlenül használni fogod, legfeljebb kicsit duzzogsz néha."


Két hete nem használtam kb. mióta bejött ez a hülyeség.

2023. nov. 3. 11:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van blokkolóm és tökéletesen működik vele a YouTube, nincs reklám. Ha egyszer fel is ugrik majd ez az ablak, frissítem a blokkolót és problem solved.
2023. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia ez engem is zavar! Csak az a legrosszabb,hogy random adja be a reklámokat ez a youtube nem szabályoza csak random bedobb egyet pl. Percenként de lehet csak óránként tehát teljesen random
2023. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SIDLER22 ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták páran, eléggé monopol helyzetben vannak és elhiszik, hogy bármit megtehetnek. Ez olyan mint amikor a Microfos a Windfos-nál azt pedzegette, hogy AKÁR még a fájlkezelőbe is tudnának reklámot tenni, de persze nem fognak. Arról nem is beszélve, hogy ígéreteiket megszegik és nemrégiben adtak ki egy új Privacy Policy-t ami kb arról szól, hogy mostantól az összes gépeden tárolt adatot megnézhetik, természetesen a "felhasználók biztonsága érdekében".
2023. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!