Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miután töröltem véglegesen...

Miután töröltem véglegesen magam a Facebook-ról, miért lát ugyanúgy mindenki rólam idézőjelben mindent?

Figyelt kérdés

Letöröltem magam facebook-ról, letelt a 30 nap ami ilyen türelmi időt adnak törlése. Utána elvileg törölnek minden kapcsolatos dolgot velem.


Már 50 napja töröltem magam, ma megnéztem anyukám messengerén ugyanúgy kint van a chat-es beszélgetésünk. Ott van rajta a profilképem is, csak annyit ír, hogy én már nem vagyok elérhető a messenger alkalmazásban. Ezt szokta mutatni akkor is, ha valaki letiltja a másik felet.

Több ember is írt már viberen, hogy miért tiltottam le Facen, közben csak a Face működik érdekesen.


Ha valahonnan töröltem magam teljesen, akkor miért van még fent rólam a volt profilképem, miért láthatóak azok a képek amiket én osztottam meg messengerben. Még a beszélgetésre azt mondom jól van, egyébként viberen már azt is lehet töröltetni, amit elküldtünk üzenetet ilyen csoportos törlés gombbal.


Igazából ez csak panaszkodás volt részemről, de szerintem elég gáz ez az egész.


2023. okt. 27. 15:00
 1/3 anonim válasza:
Minden egyes új funkció pénzbe kerül. Nem meglepő, hogy egyes cégek több opcióra is ugyanazt az effektust használják.
2023. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Morbid hasonlat, de ha én felkötöm magam, akkor miért nem tűnik el az összes levelem, amit valaha valakinek küldtem?

Elég visszás dolog lenne, ha egy törléstől minden, általad már elküldött üzenet megsemmisülne.

A profilképed meg annak a számára látszik, aki a törléskor az ismerősöd volt. Az meg egyértelműen kiderül, hogy valakit letiltottak-e, vagy csak az illető törölte magát: ha te tiltottad volna őket, akkor nincs ott az ismerőslistában a profilod. Ha csak inaktív a profil, akkor az ott van, csak rákattintva kiírja, hogy inaktív.

Igazából sok baj van a Facebookkal, de ezek mondjuk pont nem nevezhetők problémának.

2023. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem morbid hasonlat, hanem teljes ésszerűtlen és hülyeség is volt.
2023. okt. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!