Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik ha jelentek egy...

Mi történik ha jelentek egy profilt?

Figyelt kérdés
Whatapp-on kam-oztam egy külföldi csajjal aki felvette a videót és küldözgeti az ismerőseimnek instagramon. A videóban meztelen voltam. Ha jelentettem a profilt instán akkor mi történik a profillal? És a videók amiket küldött azokat törli az insta? Szellemi okokra hivatkoztam. Ha rögtön jelentettem akkor letiltják rögtön a profilt? A videókat fogják látni az ismerősök? Eléggé meg vagyok ijedve. Remelem jelentés után kivizsgalasig azonnal törlik a profilt.

2023. okt. 26. 01:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csak a közösségi irányelveket sértő fiókokat fogják tiltani. Ha nem posztolja a videókat, hanem csak privátban küldi, nem valószínű hogy bármi is történne a fiókjával. A szellemi tulajdonnal visszaélés akkor lenne, ha profilodon lévő képeket ellopnák és újraposztolnák egy másik fiók nevében.

Neked meg legyen több eszed, bármi amit a neten csinálsz azt rögzíthetik és visszaélhetnek vele.

2023. okt. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!