Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet beállítani, hogy a...

Hogy lehet beállítani, hogy a felhasználónevet ne kelljen mindig beírni?

Figyelt kérdés
Opera böngészőt használok.
2009. jan. 2. 18:18
 1/7 A kérdező kommentje:
A többi oldalon se.
2009. jan. 2. 18:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor, hogyan, hol? Milyen oldalon?
2009. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pl. ha a citromailbe lépek be. Beker először írni az E-mail címemet, de ezelőtt a Mozillát használtam és akkor elég volt beírni egy "k" betűt (a címem kezdő betüje) és akkor alatta kiírta és nem kellett nekem beírni mindig. Csak rá kellett kattintani. És ez minden oldalon így volt. (Remélem érthető.)
2009. jan. 2. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Operánál amikor belépsz pl a citromra(név, jelszó beírása után) megkérdezi a mágus, hogy megjegyezze-e. Itt megjegyzed...magát a citromail oldalt feleveszed a könyvjelzőkbe. Amikor könyvjelzőn keresztül nyitod, utána kattintasz a mágus jelen(a frissítés gomb melletti varázspálca)...ekkor már meg is nyitotta...nem kell írnod.
2009. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ezt minden oldalon csak egyszer kérdezi meg és ott is arra mentem, hogy soha.
2009. jan. 2. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ez a soha a gond....

Eszközök/Beállítások/Mágus/Jelszavak...itt kattintasz annak a jelén, amit szeretnél megjegyeztetni a mágussal(jelenleg nem jegyzi, mert a "Soha" parancs avn benne). Miután kattintasz a problémás oldal jelén, az megnyit lefele egy másik bejegyzést...na ezt jelöld ki bal kattintás1X..és válaszd a "törlést"...aztán ok-ok.

Legközelebb ha elmész erre az oldalra a belépés után a Mágus ismét felajánlja a megjegyzést...most ok..OK?

2009. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ilyenkor a jelszavakat is kéri? Mert én minden belépésnél beakarom írni(többen is használjuk a gépet)
2009. jan. 2. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!