Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy van ez a kukikkal?

Hogy van ez a kukikkal?

Figyelt kérdés

Ugye állandóan feldobálják a weboldalak ezeket a kukis kérdéseiket. Aztán nekem ott okéznom kell, hogy elfogadom, nemfogadom, meg hogy mit fogadok el, meg hogy mit nem.

Rohadtul idegesít ez az egész, mert régen ilyen nem volt, de mindegy, most már ez ilyen, le van....


De ha már ez egy kötelezően létező dolog, akkor miért nem lehet ezt a kukis kérdezősködő felületet egységesíteni, hogy minden oldal esetében tök egyformák legyenek? Van ilyesmire némi webfejlesztői hajlandóság egyáltalán? Érdemes reménykedni, vagy ez most már ilyen lesz az idők végezetéig?



2023. okt. 21. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Azért, mert - szerencsére - az alkotói szabadság megilleti a webfejlesztőket is. Szép is lenne, ha csak adott módon nézhetne ki minden weboldal, mert ugye továbbgondolva a gondolatmenetedet: milyen dolog már, hogy minden weboldal tök más?


Amúgy meg: oldalanként és böngészőnként egyszer kell leokézni. De ha ez neked macera, létezik rá bővítmény is.

2023. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem a napokban újra feldobálják azok az oldalak is, amiket már vagy ezerszer leokéztam. Port, meg a többi. Az újak meg egyből ugye. Engem rohadtul zavar, hogy nem egyformák ezek a sz.rok.


Zavarna-e, ha mindegyik oldal egyforma lenne? Nem biztos, mert némelyik annyira trutyi, hogy eszméletlen. 😁


Régen minden jobb vót!

2023. okt. 21. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor köttesd ki a netet, mert hát 40 éve sem volt, és tudjuk, hogy régen minden jobb vót.
2023. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit! Viszont kérem szépen vissza a 80-as évek filmjeinek, zenei albumainak, stb minőségét is. Milyen s..r is lett minden, te atya úr....!
2023. okt. 21. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, webfejlesztői szempontból sem jó ez a sütis baromság. Én magam is eltörölném, mert értelme azt pont semennyi sincs, de webfejlesztőként plusz munkát jelent nekem is, netezőként meg egy plusz zavaró tényező. Ha tehetném, én a cookiek kontrollálását rábíznám a böngészőre, kezelje őket az. A web sok szempontból jobb volt valóban a 2000-es években.


Ajánlom neked is, hogy telepítsd fel az I don't care about cookies bővítményt.

2023. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Köszi a normális hagvételű választ és a bővítmény ajánlást!


(Pedig már éppen készülődtem, hogy visszamegyek 1986-ba, hogy megakadályozhassam a csernobili katasztrófát. 😢 )

2023. okt. 21. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak egyszer kell elfogadni, kivéve ha törlöd bezáráskor a sütiket, ekkor elfelejti az elfogadást is. A kérdést letiltó bővítmények azért nem jó megoldások, mert azok automatikusan mindent elfogadnak, így esélyed sincs letiltani azokat amik pl. a böngészési szokásokat figyelik.
2023. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!