Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik szolgáltató kínálja a...

Melyik szolgáltató kínálja a legolcsóbb 2 magos VPS-t?

Figyelt kérdés
Ha lehet Magyarországon legyen, vagy legalább nagyon közeli országok (Osztrák, Szlovákia, Lengyel...)
2023. okt. 11. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hetzner
2023. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így nehéz összehasonlítani csak a vcpu szám alapján, mert memóriában, tárhelyben, forgalmi korlátban eltérnek. Nekem az OVH-nál vannak a gépeim, ha éppen nem ég le az adatközpont, akkor teljesen megbízható :-) Jó tapasztalataim vannak még az Aurbával is, de néztem a Hetzner-t, az sincs rossz árban. Azt mindegyiknél vedd figyelembe, hogy amikor számláznak, akkor a megjelenő árakra a 27%-os magyar ÁFA rá fog menni.
2023. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De OVH Francia, közelebb nincs? Vagy mind többször annyiba kerül?
2023. okt. 15. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 És azzal mi a baj?
2023. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4: Ping.
2023. okt. 17. 15:05
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Ping? Milyen ping? Az a kemény 5ms különbség?
2023. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tesztekben igen, de valahogy az országokon áthaladva 1-2 másodperccel lassúbb, pedig próbáltam a DigitalOcean ingyenes (200 dollár) VPS-ét is 8 maggal és 16GB rammal.


Vagy válaszidő pár ms az oké, de ha küldi a weboldalakat ami pár MB/s az lassabban halad át mindenhol.

2023. okt. 18. 10:50
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Ugye viccelsz most xD Én a világ másik feléről töltök be weboldalakat töltök le nagy fájlokat pillanatok alatt xD Ez egyáltalán nem így működik.

USA keleti part: index.hu 122ms, betöltési idő 3mp.

2023. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt hittem valami játékszerverhez kell (bár 50-100ms még ott is az elfogadható kategória a legtöbb esetben)... Webszervernél ez teljesen mindegy.
2023. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!