Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Recordcase.de weboldal biztons...

Recordcase.de weboldal biztonságos?

Figyelt kérdés
Valaki rendelt már a recordcase.de nevezetű weboldalról? Biztonságos? Esetleg van valakinek tapasztalata velük?

#zene #weboldal #hang #Recordcase #Recordcase.de
2023. aug. 22. 04:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mint minden más hasonló jellegű kérdésnél, itt is az első, hogy megnézed, hogy van-e a weboldal mögött cég.


Jelen esetben az Impresszumból:

[link]

kiderül, hogy van:

[link]


Másrészt azt kell megnézni, hogy közösségi oldalakon, keresőben jelen vannak-e.

A Facebookon fenn vannak:

[link]

sok kedvelővel, a Google térképen is megtalálhatóak, pozitív elbírálással:

[link]

a Trustpilot-on is:

[link]


Szóval elég valószínű, hogy megbízhatóak.

2023. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, egy plusz észrevétel: az oldalon fel van tűntetve, hogy Pioneer DJ Authorized és ha felmész a pioneerdj.com-ra, akkor a "Where to buy?" szekciónál is kidobja ha beírod a recordcase telephelyének városát, hogy ott tudsz venni náluk, szóval szinte biztos vagyok benne, hogy valid oldal. Ha esetleg vásárolnék innen, akkor írok még beszámolót ide.

Köszönöm még egyszer, hogy utána néztél és tájékoztattál, hogy hogyan is kell bevizsgálni az ilyesmit!

2023. aug. 22. 15:29
 3/4 anonim válasza:
Kérdező! Vásároltál azóta? Érdekelne engem is.
2023. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül nem, Hit Spaceről rendeltem, picivel volt drágább de legalább van magyar gari a cuccokon, amiket vettem.
2023. nov. 30. 02:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!