Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi idő mire a youtubeból...

Mennyi idő mire a youtubeból meg tud élni az ember?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 00:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell itt trágárkodni, nagyon szívesen alátámasztom neked.


"benzinkútkezel" - ez gyakorlatilag a placcos/kasszás benzinkutas nem? Ilyen munkakörrel 8 általánossal mennek az emberek. Értelmezhetetlen is hogy ilyen "szakma" külön létezik.


"webdesigner" - ezzel a "szakmával" a kétezres évek első felébe még talán labdába lehetett rúgni, de ma már teljesen életképtelen. Max ha valaki frontendes irányba továbbképezte magát.


"hangtechnikus" - ide meg gondolom ismerettség vagy komolyabb szaktudás kell, mert az utcáról besve egy ilye papírral sehol nem fognak téged alkalmazni, mondjuk egy állandó turnés csapatba, ahol ezzel folyamatos bevételed van.


Normális szakmák, többnyire a mesteremberek. Autószerelő, villanyszerelő, hegesztő, ács, de szerintem egy mérlegképes könyvelő szakmával is labdába lehet rúgni.


De ha valamiben nem értesz egyet az írásommal, és kulturáltan meg tudod fogalmazni hogy miért, szívesen elolvasom.

2023. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy erre célzol b*ziláda.....


1. Akkor adjál 5-600 ezer forintot hogy letegyek valami újabb sz'rt


2. Semmilyen komolyabb fizikai munkát nem tudok elvégezni.... 2 agyhártyagyulladással a hátam mögött nem vagyok eléggé egészséges, viszont eléggé nyomi se


Próbáltam a segédmunkát.... Nem ment....

2023. júl. 4. 16:23
 13/27 anonim ***** válasza:
83%

Értem már honnan fúj a szél.


Általában nem úgy szokott valaki befutni mint youtube-er, hogy mint "utolsó lehetőség" ez maradt neki, úgyhogy megcsinálja. De te lehetsz lehet az első, aki erre rácáfol. Hajrá!

2023. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
49%

Az a szakma amit legalább 3 évig tanultál iskolában és papirod van róla hogy sikeresen levizsgáztál. Ez lehet középiskola vagy iparitanuló iskola is ahol szakmát kapsz.

A benzinkutas egy tipikus betanított munka.

Nemtudom szakmának számít-e pl egy kamionsofőr, amihez szintén kell vizsga, papírok.


Később szakmát váltani is lehet bizonyos hasonló dologra, de például hentesből sebészorvosra nem, hiába állítod állásinterjún hogy jól szeletelsz és ismered hol van a lapocka.. :)

2023. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Honnan fúj a szél? Pofa az van.... Felmegyek az állványra is ha kell.... De sajnos nem túl szép látvány


De ha vállalod a felelősséget.... Te leszel az első

2023. júl. 4. 17:04
 16/27 anonim ***** válasza:
49%

Miért mennél?


Akkor legyél főállású youtubeer. Nem ez volt a nagy terv?

2023. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
egyéb ragyogó 5let? te flegma fa**! Mert a 'kedves vezetőd' kitalálta hogy epilepsziásoknak nem adnak semmire se alkalmasságit kb! Olyanoknak se akinek kb mint nekem 10 évente 1X van rohamom az is azért mert felkúrják az agyam..... de ha neked a benzinkutazás meg a hangtechnika nem munka.... csak töltsél le 1 FL sduio-t.... vagy egy Ableton-t :D Aztán hajrá....
2023. júl. 4. 17:39
 18/27 anonim ***** válasza:
80%

Miért akkor neked mi a normális szakma? Fas*szopó!


En pl vasutas vagyok, es ha valaki megmondja hogy nem piacképes szakma, nem kezdek hisztizni, mert magamtol is tudom hogy igaza van.


Es megis milyen tipusu videokat gyartottal volna?

Mert azzel a stilussal max kapnal 15 masodpercet Dancsó valamelyik videojaban.

Es mint a legtobb megélhetési jutuber, te is az időt nézed.

Csinalhatsz videókat életed végéig, ha azok nem minőségiek es egyediek hogy vonzza a tömeget.

2023. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

ja meg a 'kedves' vasút.... középfokú, állami végzettség.... aha.... az estin letett érettségim miatt amiért fizetni is kellett.... az állami cégeknél kapásból senki vagyok!


ui: tudok normális is lenni.... de most se az idegállapotom nem olyan.... meg hadd ne má gyk-n legyek normális?

2023. júl. 4. 18:43
 20/27 anonim ***** válasza:
74%
Igen, es legutobb 2004-ben dolgoztam szakmamban. Veled ellentetben nekem meg erettsegim sincs.
2023. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!