Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-nál miért állnak fent...

Youtube-nál miért állnak fent ezek a hibák évek óta?

Figyelt kérdés

Először is:


Néha 0 hozzászólást ír a sima videók alatt, pedig van ott bőven.


Másodszor:


Rendezési Szempont


Legjobb megjegyzések - Ez az alapértelmezett

A legújabb legyen elöl - Ez pedig a másik opció

Itt az a lényeg, hogy néhány komment nem látszik, amikor az első opción vagyok, de, ha átnyomom a "A legújabb legyen elöl" opcióra a dolgot, akkor több komment jelenik meg.


Már évek óta ezt veszem észre.



2023. jún. 28. 00:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak ezek a hibák vannak ott, most fejből nem emlékszem hirtelen másra, de van más is. Fura, hogy a világ egyik legnépszerűbb oldala, és nincs kapacitásuk karban tartani, ráadásul hosszú időn át.
2023. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, egyet értek, igen például a feliratkozásos hiba, amikor rányomsz a feliratkozásra, fel is iratkozik, de az értesítéseket nem lehet bekapcsolni csak néhány oldal frissítéssel. Azon kívül, a kommentjeim se jelennek meg néha, mintha elnyelte volna őket a föld.


Ment a zöld neked :).

2023. jún. 28. 00:55
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, bár túl sokat nem segítettem.

Még az volt régebben legalábbis, h nem tetsziket nyomtam a videóra és nem jegyezte meg. Többször is előfordult.

A videók előnézetén alul egy piros csík jelenik meg, ha már néztem a videót. Ez a csík főleg azoknál a vidiknél nem jelenik meg, melyekre nem tetszikkel szavaztam. De néha másnál sem.

A lejátszási listáknál az időpont nem fér ki, hogy mikor adtak hozzá új videót, és bármit csinálok, csak az eleje fog látszani, hogy 2022... de a hónap, nap nem fér ki.

2023. jún. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

"Néha 0 hozzászólást ír a sima videók alatt, pedig van ott bőven."

Ilyen akkor szokott lenni mikor a videó vadonat új és betölti a kommentek számát, ami akkor még nulla, viszont mikor lejjebb görgetsz, elkezdi betölteni a kommenteket. Ez egyáltalán nem hiba, így működik.


"Itt az a lényeg, hogy néhány komment nem látszik, amikor az első opción vagyok, de, ha átnyomom a "A legújabb legyen elöl" opcióra a dolgot, akkor több komment jelenik meg."

Mivel az egyik szűri a spam megjegyzéseket.


Ezek nem hibák, csak így működnek.


"A lejátszási listáknál az időpont nem fér ki, hogy mikor adtak hozzá új videót, és bármit csinálok, csak az eleje fog látszani"

Nálam teljesen kifér.

2023. jún. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nálam teljesen kifér."


Ez fura. Most megnéztem Edge, Firefox és Chrome böngészőn is, mindegyiknél ennyi fér ki:

612 videó 2 052 517 megtekintés Utolsó frissítés: 2023...


De ha vágólapra másolom, már ott a teljes dátum, fura, hogy miért:


612 videó 2 052 517 megtekintés Utolsó frissítés: 2023. febr. 22.


EZzel a listával próbáltam:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLLoPYaJqlcK5SzvX5rykY..

2023. jún. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#5 Itt azért nem fér ki, mert van egy x karakter amennyit kiír és ez már túllépte a határt, de ha pl negyed ennyi megtekintés lenne, akkor már valószínűleg kiférne a teljes szöveg és nem csak egy "..."-al jelölnék, hogy a szövegnek nincs vége.
2023. jún. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
6 Erre van valami megoldás, hogy mindig kiférjen?
2023. jún. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
A (kvázi) monopolhelyzetben lévő oldalak gyakran visszaélnek ezzel az előnyükkel, és emiatt nem javítják a hibákat, mert amíg valamennyire használható az oldal, addig úgyis használni fogják. A Facebookra is ez a jellemző.
2023. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nos hát, 4-es. Megértem, hogy az első az funkció, de én kétlem, hogy


spamelnék, általában ha válaszolok, az zenék alá történik, vagy más csatornáton, a zenék alá


rövidet, általában ha tetszik egy zene "Epic music :) +1" Vagy hasonlók, de amikor


kommentelek egy videó alá, általában, hosszút kommentelek, nem létezik, hogy spam lenne.


5-ös, Nálam se fér ki, más böngészőkbe se. Talán köze lehet a monitor felbontáshoz, 1400x900


az én felbontásom. Két böngészőben néztem meg, Opera, Firefox:


[link] - Firefox


[link] - Opera


Ha minden igaz, pár hónapja áll fent ez a jelenség, + néhány youtube videónál is talán láttam


olyat, hogy a feltöltés dátuma nem fért ki.


Nem tűnik böngészőhöz köttött problémának:


[link] - Firefox verzió


[link] - Opera verzió


8-as, szóval ezért. Személy szerint, én soha nemtudtam felfogni, hogy miért nem hagynak egy olyan opciót, hogy vissza lehessen váltani a régi kinézetre, természetesen az új "funckiók" akarom mondani "Emojik" mentesen. Nem mintha annyira zavarna ez a dátumos dolog, de valóban kezd úgy tűnni, hogy az egész arra megy ki, hogy ők "Alkalmat" várnak, hogy kijavítsák, és megmutassák, hogy mennyire kitudják javítani, azt, ami direkt hibás lett.

2023. jún. 28. 09:03
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

"de én kétlem, hogy spamelnék"


Senki sem mondta, hogy rólad van szó.


"ha tetszik egy zene "Epic music :) +1" Vagy hasonlók"


Erre való a "like" gomb...


"általában, hosszút kommentelek, nem létezik, hogy spam lenne."


Nem a hossza a mérvadó. És mégegyszer, senki sem m,ondta, hogy rólad van szó...


"1400x900 az én felbontásom"


Körömpiszok méretű helyre nyilván nem fér ki minden.


"Nem tűnik böngészőhöz köttött problémának:"


Mert nem az, ráadásul nem is probléma.


"miért nem hagynak egy olyan opciót, hogy vissza lehessen váltani a régi kinézetre"


Biztos vagyok benne, hogy ha biztosítod nekik a már nem támoigatott rendszerek karbantartásához szükséges erőforrásokat, minden további nélkül lesz ilyen lehetőség. Oh, wait...


"ami direkt hibás lett."


Eddig egyetlen hibát sem sikerült prezentálnod.

2023. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!