Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan készíthetek "Eldobható"...

Hogyan készíthetek "Eldobható" kártyát?

Figyelt kérdés
Szeretnék előfizetni az NCore prémiumra, ugyanis a jövőben lesznek olyan alkalmak, amikor letölteni le tudok, de seedelni nem fogok tudni eleget. De azon az oldalon én nem szeretném a rendes kártyámat megadni, és szeretnék helyette készíteni egy eldobhatót, és oda átküldeni a prémium árát, majd arról felhasználni. A számlámon túl sok pénz van ahhoz, hogy odaadjam a számlám kulcsát egy ilyen távolról sem megbízható oldalnak. Otp banknál vagyok.

2023. jún. 19. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Revolut, ott van egyszer használatos kártya
2023. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs revolutom. Nem teljesen értem, hogy hogyan működik ez. Velük is szerződést kell kötnöm, és ők is kiküldenek egy bankkártyát? Most nem az eldobhatóra gondolok, hanem a revolut regisztrációhoz jár egy bankkártya is, fizikai, amit kipostáznak, vagy nem muszáj feltétlenül bankkártyával rendelkezni náluk?

Bocsi az offtopicért.

2023. jún. 19. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Csinálj webkártyát. OTPnél van. Pont arra van, hogy interneten használd.

Ez olyan, mint a paypal, egy digitális kártya, megadod az adatait neten, fizetsz vele, d enem tartasz rajta annyi pénzt, hogy nagy baj legyen, ha lehúzzák.

Egyébként meg csinálj egy takarékszámlát is. Ne tarts 1-1.5 hónapra elég pénznél többet a kártyádon elérhetőnek, nem biztonságos.

2023. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+1 a Revolutra. Igen, küldenek fizikai kártyát is, de csinálhatsz eldobható és akár digitális kártyát is.
2023. jún. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!