Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube Premium olcsóbban VPN...

YouTube Premium olcsóbban VPN segítségével?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


PC-n reklám blokkoló van, olvastam, hogy a YT tesztel már, hogy blokkolóval ne lehessen használni a videólejátszást. Ettől függetlenül is gondolkodtunk rajta, hogy kéne Premium (családi), mert telefonon se lenne akkor reklám, meg lezárt kijelzővel is lehetne lejátszani.


Találtam egy olyat, hogy YouTube Premiumot olcsóbban lehetne előfizetni VPN segítségével.


Link erről:

[link]


Próbálta valaki, működik, vagy van más megoldás?


Telefonra olvastam még, hogy ReVanced-et szokták használni, de több negatívat is olvastam róla. Meg az nem oldja meg azt, ha bevezetik PC-nél is, hogy nem lehet lejátszani blokkolóval.


Curve MasterCard van. Azért nem mertem még kipróbálni, nehogy tiltsanak emiatt YouTuberól.



2023. máj. 24. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Semmi gond nincs a Revanced-al, amúgy PC-re meg hiába vezetik be, kb pár óráig lesz hatásos míg a blokkolókat hozzáfrissítik, ennyi az egész
2023. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Működik a cikkben leírt módszer, külföldön fizetésre alkalmas bankkártya kell hozzá, és egy külföldi lakcím a prémium vásárlása során (számla kiállításához). Elég csak addig futtatni a VPN-t, amíg megveszed a prémiumot, utána a fiókot használhatod tovább a saját régiódban és nyelveden. A családi csoportot még az előfizetés előtt hozd létre.

Google-t aztán nem érdekli, nekik az 1000 forintos török és az 5000 forintos USA számláról fizetés is bevételt jelent, és nullánál több bevétel még mindig többet ér, mint egy potyázó reklámblokkolós, akin vesztenek.

2023. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

Több 100 ezres követővel rendelkező csatornák is elmondták többször hogy itthon semmire nem megy vele. Az olyan nagy csatornák akiknek 200 ezer feletti követőjük van azok sok év alatt értek el oda és mint mondtam pont azért hagyták ott a Youtube-ot mert mindenkit lenyúlnak. Olyanokért is letöröltetik a videóid főleg manapság amik nem is sértenek semmilyen jogot. De még zene ügyileg sem éri meg előfizetni rá mert közelébe sem a többi zene streamingnek.



Youtube Prémium már elég sok pláne a többi streaming mellé..



Nagy tévhit hogy a reklámokból kapják a legtöbb lóvét. Nem véletlen hogy mindenki átment Twitchre. A Youtube reklámokból egyedül a Google gazdagodik meg ezért erőltetik ennyire. Ha a videósok is kapnának belőle sok lóvét akkor szerinted mindent elkövetnének hogy ne tudj használni ellene valamit? Maguk a videósok is megmondták hogy ők lósz.rt sem látnak ebből. A YT-zásból nem lehet megélni. A nagy csatornák sem abból élnek meg hanem a szponzorokból meg a nézők anyagi támogatásaiból. A kis csatornáknak meg teljesen mindegy mert ők alapból nem csinálhatják főmunkaként amíg kicsik.

2023. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Eddig éveken át így vettem VPN-el premiumot Indián, Törökországon keresztül, évi 5000 Ft-ért, de most pár napja az egyik előfizetésemet már nem engedte. Pár hete még működött, de a héten már nem tudtam újra venni....szóval passz.
2023. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat.
2023. máj. 29. 00:51
 6/6 anonim válasza:
51%

VPN sem kell hozzá, elég a Google Pay (nem Play, Pay) profilt átállítani Törökországra, így a prémium havi 29.99 török líra lesz (383.71 forint jelenleg)


Vagy a másik megoldás az adblock (adguard, stb) hiszen annak ellenére, hogy a youtube letiltotta, mai napig hibátlanul működik

2023. júl. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!