Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Leltitták a facebook profiloma...

Leltitták a facebook profilomat, hogy tudom visszaszerezni?

Figyelt kérdés

előbb hívott az egyik ismerősöm, hogy mi a bajom, miért tiltottam le?

mondom nem tiltottam én le, be akarok lépni a facebookomba, erre ezt látom


A fiókod le van tiltva.

A Facebookot vagy a Messengert a hozzákapcsolt gerardisis01000 Instagram-fiók letiltása miatt nem tudod használni. A(z) gerardisis01000 instagramos tevékenysége nem felel meg az Instagram közösségi irányelveinek vagy az egyéb normáknak.Ha úgy gondolod, hogy a fiókjaid letiltása tévedésből történt, az Instagramon kérheted a döntés felülvizsgálatát. További információt az Instagram Súgóközpontjában találsz.


Instagram? Sose használtam, nem volt rá szükségem, hogy jön ez ide?


eljutottam erre az oldalra

[link]

Beírom az email címem, nevem, feltöltöm a személyimről készült képeket, majd ezt írja:

Az űrlapot nem sikerült elküldeni.

A Facebook-fiókodba bejelentkezve kaphatsz további tájékoztatást arról, hogyan tudsz ismételt ellenőrzést kérni.



de ha belépek, csak a fenti szöveg jelenik meg, és csak azt ajánlja fel, hogy töltsem le az adataimat!

Tudtok segíteni?



2023. máj. 10. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
most vonják össze az instát és a face-t egy közös plattformra, szerintem ez egy hatalmas bug.
2023. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyanez történt velem tegnap!!

Mi lett, megoldódott?

2023. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem. De írtam pár helyre már az ügyben...
2023. máj. 19. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!