Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyszerűen nem jövök rá, hogy...

Egyszerűen nem jövök rá, hogy kell letölteni bármit is. Torrent nekem kínai Mp3portál meg érthetetlen, nincs valami egyszerű ahol csak rá kell kattintani és lejön? Persze olyan ahol nem kell fizetni és magyar!

Figyelt kérdés
most leszek 11 éves
2008. dec. 29. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Az túl egyszerű lenne. De ne aggódj, én 11 éves koromban azt sem tudtam, mi az az internet (na jó, talán olvastam róla valahol), nemhogy töltögessek, úgyhogy nem vagy elkésve semmivel.
2008. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én se tudok róla. De nem bonyolult. Ha van nagyobb ismerősöd megmutatja és menni fog. Bár azt tudjad hogy nem éppen legális. Pláne ha tovább is adod amit letöltöttél.
2008. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Torrentet én sem tudom,de az Mp3portált elmagyarázom.

Ezen az oldalon több pontra le van bontva mit akarsz tölteni.Pl:a filmeken belül van külön szinkronos,feliratos,sorozatok stb fórum.A szinkronoson belül találsz filmeket.Ha megtetszik valamelyik belemész.Innen nem jön egyben le a film,hanem darabolva.A feltöltők a részek linkjeit másolják be.Általában 8 részre tudnak felosztani egy filmet.Ezt a 8 vagy attól függ mennyi linket kimásolod egy Word-be,kóddal együtt,ha van.Innen tudod megnyitni az oldalt,ahonnan leszeded a részeket egyesével.Ha mind lejött egy Winrar tömörítő programmal kicsomagolod és már nézheted is.

Ezt kell valahogy megtanulnod.Jó lenne,ha tudnál olyan embert keresni,aki érti a töltögetést,és élesben i látod,mert így bonyolult.Én is magamtól jöttem rá.Szerintem nehezen fogsz találni olyan oldalt,ahonnan egyben jönne a film,de azért próbálkozz.

2008. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat megpróbálom azt a 8asat...

a nagyszüleimmel élek ők nem tudnak segíteni de addig csinálom amíg rá nem jövök...

2008. dec. 29. 17:44
 5/7 anonim válasza:
a lime wire tök egyszerű csak az a baj hogy a magyar zenéket amiket leszedtem sose jáccota le a gép
2008. dec. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en meg 24 evesen sem ertem :)
2009. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 10 éves vagyok és töltögetem a torrenteket :D
2009. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!