Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan juthat hozzá illetéktel...

Hogyan juthat hozzá illetéktelen személy IWIW-en és Facebookon adatlapomhoz, belépő jelszavamhoz?

Figyelt kérdés
Egy rosszindulatú ismerősöm feltörte ezen a két helyen adatlapomat,és átírta nevemet mocskolódó formára.
2010. okt. 9. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
csak ha az emailcímedhez tartozó jelszót tudta vagy kitaláta akkor tudta ezt véghezvinni, lehet hogy a gépeden tárolva volt és megnézte egy segédprogrammal.
2010. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keyloggerrel, azaz billentyűzetfigyelő programmal, vagy egyszerűen olyan a jelszavad amire rá lehet jönni józan ésszel és gondolkodással.
2010. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti,vannak a neten olyan programok,amikkel fel lehet törni mások fiókjait szinte mindenre:


IWIW

MYVip

freemail

Facebook


Kérdezd meg az ismerősöd hogy csinálta,progival vagy ki találta.Ha progival és nem olyan jó ismerősöd,simán fel tudod jelenteni.Az ilyesmi komolyabb "büncselekmény" mint egyesek gondolnák...

2010. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vszín, gyengusz volt a jelszavad

[link]

2010. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam, hogy régebben (rövid ideig) fent voltam a Facebookon. Azóta viszont valami "G. J. És Gy." bitorolja egy másik email-címemet (nem az egykori regisztrálttal) és ezzel küldözget nekem meghívókat a Facebook rendszere, olyanok nevében, aki már szintén kiléptek onnan. Dühítő.
2010. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát) Hasznos volt, az aki "belepiszkált mindkettőbe jelenleg nem is itt él, a jelszavam valszínü gyenge-ill.gyengék voltak. Még annyi,hogy ha bejelentkezve maradok akkor beléphetett szerintetek? köszi a válaszaitokat. MONIKA
2010. okt. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!