Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki letiltott minket...

Ha valaki letiltott minket Facebookon akkor az ha feloldja a tiltást látja a mi adatainkat vagy számára szinte ismeretlenként lesz a profilunk?

Figyelt kérdés

Sajnos évekkel ezelőtt volt egy borzalmasan toxikus kapcsolatom. Nárcisztikus volt az illető, túl közel engedtem magamhoz, rettegésbe éltem mégis szerettem. Ezen nem segített, hogy folyton ilyen húzd meg-erezd meg játszmákat nyomott.


Nagyon gyakran letiltott Facebookon, neki az volt a taktikája, hogy besértődik a semmin (sokszor tényleg olyan dolgok miatt amit el sem követtem csak az agymenésében történt meg), ír egy nagyon hosszú vádló, fenyegető és sértő üzenetet majd tilt, hogy ne is tudjak reagálni.


Az egész vége az lett, hogy megpróbáltam segíteni egy problémába neki viszont támadásnak vette és megint letiltott. Én akkor még nem akartam volna elengedni, de terápiával sikerült túllépnem rajta később nagyon sok vívódás és energiabefektetés árán.


Eszembe se jutott, hogy le kéne tiltani, mert mindig kamu profilokkal újra és újra rámírt, rámtalált, sosem volt fix Facebook profilja.

Aztán nemrég az engedélykéréseknél volt egy üzenet tőle a legutóbbi profiljáról. Nyilván manipulatív dolgot írt és baromságot, így egyből volt erőm tiltani.

De nagyon motoszkál a fejembe, hogy mennyi mindent tudhat rólam a Facebook profilom alapján.

Félreértés ne essék, nem ott élem az életem és az adataimat is csak ismerőseim látják. Viszont fel volt (azóta mindent titkosítottam) tüntetve melyik egyetemre járok és én kinézem belőle hogy napestig ott állna és várná, hogy megjelenjek.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha ismerősöm volt, de ő letiltott és feloldotta, akkor láthatta az adataimat? Ha nem lett volna az engedélykérések között az üzenete akkor egyértelmű lenne nekem, hogy mindent lát.



2023. ápr. 29. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyit lát, amennyit bárki, aki nem az ismerősöd. Az ismerőseid közé nem kerül vissza, ahhoz újra be kell jelölnötök egymást.
2023. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!