Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az MSN nem enged belépni....

Az MSN nem enged belépni. Kértem új jelszót, de azzal sem enged be. Néhány fontosabb leveleim vesztek el így. Hogyan kaphatnám vissza az MSN-emet? Bár csináltam újat, de a leveleim kellenének a régiből. Segítsen, aki tud. KÖSZI

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 10:27
 1/1 anonim válasza:

Ha új jelszót is kaptál, és azzal sem megy, (persze ha nem írod el, feltételezem, hogy nem) akkor valaki valószínűleg megszívatott. Van egy kis program, amivel le lehet fagyasztani az MSN fiókot, csak a mail cím kell hozzá. Amíg ugyanolyan programmal nem oldják fel, úgy marad, és nem tudsz belépni. Nem írom ide, mi is az, mert nem akarok senkinek ilyen viccelődésben segíteni, de járj utána, mi az a program, és azzal próbáld meg feloldani.

Persze lehet más gond is, de én erre tippelek.

2010. okt. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!