Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy TP-Link WR820N...

Sarga77 kérdése:

Vettem egy TP-Link WR820N tipusú routert és telepítettem a leírtak szerint de nem csatlakozik az internethez.Azt nem tudom milyen netem van automatikus keresésre dinamikus IP választott.Próbáltam a is MAC címet klónozni.Mi a probláma?

Figyelt kérdés
erre azt írja ,hogy cím konfliktus.Nem vagyok számtek zseni

2023. ápr. 16. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát így mi se, lehet felhasznalonev jelszoparos kell neki
2023. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Így mi is vakon vagyunk. Milyen típusú internet előfizetés? Ha tartozik hozzá valamilyen modem, annak mi a pontos típusa?
2023. ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szólj valakinek, aki ért is hozzá, mert ezt így távolról nem fogjuk tudni neked megoldani.
2023. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínű meg van a probléma,digi internetünk van az PPPoE és a szerződésben lévő felhasználónév és jelszó kell,régebben már megoldottam ugyanezt a problémát csak már nem emlékeztem rá.köszönöm a válaszokat
2023. ápr. 18. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!