Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom visszakapni a...

Hogyan tudom visszakapni a fiókom tartalmát, miután a Google letiltotta azt?

Figyelt kérdés

15 éve használom ugyanazt a profilt, felhőben voltak fontos dolgaim, nem beszélve a képek között emlékek. Hiába küldtem fellebbezést egyszerűen arra hivatkoznak hogy súlyosan megsértettem az irányelvüket valami szexuális visszaéléssel és kizsákmányolással. Fogalmam sincs miről van szó ha mégis volt ilyen tartalom akkor miért csak most jött ez szóba...


Ezt most nekem be kell nyelni hogy minden elveszett és új fiókot kell csinálni? Volt már valaki hasonló helyzetben? Így nem tudom használni azokat az alkalmazasokat ahova ezzel a fiókkal voltam bejelentkezve.



2023. ápr. 11. 22:26
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
57%
Sajnos sehogy.
2023. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Függetlenül attól, hogy benne van a szabályzatukban, hogy ilyen esetben kérdezés nélkül letilthatják a fiókot, akkor is szemétség. Igazán megtehetnének annyit, hogy szólnak "tisztelt felhasználó, jogsértő tartalmat találunk ezen és ezen a helyen és amennyiben nem távolítja el x időn belül letiltjuk a fiókját".


Mindegy akkor ezt így be kellett nyelnem ennyi. Csináltam új profilt és természetesen mindenhol meg kellett jelölnöm az új e-mail címet (bank, ügyfélkapu stb.).


Köszönöm a válaszokat!

2023. ápr. 12. 12:33
 13/13 anonim ***** válasza:
#9, írta.
2023. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!