Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Freemail rendszer feltörték...

A Freemail rendszer feltörték vagy csak egy Bug?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki szólna, van Gmail fiókom is, tudom hogy freemail elavult, meg satöbbi.


reggel 8:17 perckor a laptopot akkor kapcsoltam be és akkor léptem fel, nos reggel kaptam egy üzenetet a freemail admintől:".......@freemail.hu azonosítóval rendelkező fiókodba új, eddig ismeretlen eszközről vagy böngészőből érzékeltünk belépést.


Belépési adatok:

Eszköz neve: Desktop

Operációs rendszer neve: Windows NT

Böngésző neve: Edge

Belépés helye: hu (Isaszeg)

Bejelentkezés ideje: 2023-03-31 06:17:49 GMT



Amennyiben nem Te voltál, kérünk haladéktalanul változtass jelszót a beállítások/biztonság/jelszó módosítás menüpontban, vagy az Önkiszolgáló ügyfélszolgálaton keresztül.

Üdvözlettel,

A [freemail] csapata"


Megnéztem és IP-címem is azonos, azaz saját volt

Windows 10-et és Edget használok, vírusvédelem pedig van rajta, nem talált semmit 2xszer ellenőriztem a gépet és semmi, jelszót változtattam pár nappal ezelőtt, nehogy elfelejtsem,, egy 10+ éves fiókról van, szó, emlékben van, régi szép idők miatt, és nem regeltem vele sehol, még a facera sem, régen de onnan töröltem őket mert vagy megszűntek, satöbbi azok az oldalak, vagy nem akartam tovább tartani,, megnéztem más oldalakon pl Itcafe és face forúmokon ugyan ezt tapasztalták, csak más-más magyar megyékből, azt mondják hogy a rendszert törték fel, mások szerint valamilyen baki miatt van.. a továbbiakban mik a teendőim a jelszó változtatásokon kívül?



2023. márc. 31. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
hülye azonosítás, gmail is csinálja... ne foglalkozz vele
2023. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Valami új biztonsági cucc, vagy bug, de mivel tömeges a dolog valamit csak kezdenek vele.
2023. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Én is jártam úgy, hogy egy betűelütés miatt másnak a címére próbáltam belépni.

Ilyenkor a szolgáltató figyelmeztetést küld a címre.

2023. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!