Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jönnek be a külföldi...

Miért nem jönnek be a külföldi oldalak?

Figyelt kérdés
invitelről van szó (1órája nem tudok külföldi siteokra menni). a szolgáltató vagy a gépem a hibás ?
2010. okt. 7. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Első körben pár másodpercre áramtalanítsd a modemet, ha ezután se jó, végezz vírusirtást (lehet egy blokkolja), amennyiben vírus sincs akkor valószínűleg a szolgáltató dns szerverei vacakolnak, jelentsd az ügyfélszolgálaton.
2010. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
modem és router már volt áramtzalanitva. vírus nincs. másik gépemen se jön be semmi. akkor ezek szerint szolgáltató hiba...
2010. okt. 7. 11:44
 3/5 A kérdező kommentje:
nah felhivtam , automata rögtön mondta is adsl-el hibák vannak és most hárítják el.
2010. okt. 7. 11:45
 4/5 anonim válasza:
Szolgáltató a hibás azon belül vszeg DNS szerver. Én is invitelnél vagyok (Szeged). Próbálj magyar proxyra kapcsolódni és onnan menni külföldi oldalakra. (én saját szervergépen keresztül netezek) .. kapcsolattal nincs semmi gond... de a secondary dns az invitelnél vszeg leállt/meghibásodott.
2010. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ui: nem is pingelhető
2010. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!