Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger üzenetek, hogy is...

Messenger üzenetek, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ha olyannak írok üzenetet aki nem ismerősöm Facebookon, akkor mindenféleképpen kézbesítve lesz az üzenetem? Mert ugyebár ha elküldted a levelet, akkor ő még nem kapja meg addig amíg offline, de amint online lesz az üzenet megérkezik hozzá és átvált elküldted szövegről kézbesítve szövegre. Ha pedig megnyitja a levelet, akkor az olvasta szövegre vált át. Na de mi van akkor, ha ez nem történik meg. Lehetséges, hogy az illető már rég megkapta az üzenetemet, csak a kéretlen levelek közé került és emiatt nem jelzi ezt nekem? Mert ugyebár ha a kéretlenek közé megy a levél és megnyitja, akkor tud választani, hogy válaszol vagy letilt, igaz? Magyarul valószínűleg ez történt és ő megkapta, sőt el is olvasta az üzenetem, de mivel nem érdekli és a kéretlenek között van, ezért én nem érzékelek ebből semmit sem. Igaz ez? Van ilyen, hogy nem jelzi a kézbesítést? Köszönöm ha normális választ kapok!

#levél #Facebook #üzenet #Messenger #Kézbesítetlen üzenetek
2023. márc. 14. 00:56
 1/1 A kérdező kommentje:
Javítás: Megnéztem és elolvastam Messengeren. Sajnos a kérdésemre csak részleges választ kaptam. Oké, tehát betudod állítani, hogy megkapd rendesen az üzenetet az engedélykérésekhez vagy hogy a kéretlenek köze kerüljön, de még azt is hogy meg se kapd az idegenektől érkező leveleket. Szerintem ő mégsem látta és olvasta el az üzenetem, mert azt gyanítom, hogy ő azt állította be, hogy az idegenektől érkező leveleket meg se kapja. Új kérdés: Mi a különbség ezek között? Mármint ha csak simán az engedélykérésekhez érkezik a levél és aközött, hogy átállítja arra hogy ne jöjjön levél idegenektől. Sima esetben ha engedélyezve van, akkor kézbesítettre kell változnia az üzenetnek? Mert ha kikapcsolta akkor logikus, hogy nem tudja megkapni az üzenetet és ezáltal nem lesz kézbesítettnek titulálva. Mi lehet az igazság?
2023. márc. 14. 01:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!