Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet letölteni zenéket...

Hogy lehet letölteni zenéket myvipröl?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én simán leszedem myvipről a zenéket!!!! :D:D
2009. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Na figy....


a mozillához van egy olyan nevű bővitmény hogy download helper és amikor zenét vagy videót észlel az oldalon elkezd forogni és beszinesedik,ezt kell letölteni és a my vip adatlapnál a zenéket ugy lehet leszedni hogy van egy kis lefelé nyíl a downloader jele mellet és ott kiad pár .mp3 kiterjesztésű file-t.azok az adatlapon szereplő zenét lesznek.

2009. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én néztem ezt a download helpert és vírusos volt az oldal! xD Léptem is ki! :S Én programok nélkül töltöm le a zenéket. Kb 2 percembe kerűl.. :| :D
2009. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olvasd át ezt így meg tudod csinálni!! (uccsó vok)!!!


Ez az egész programok nélkül történik, ugyanis minden amit a neten nézel letöltődik a gépedre egy rejtett mappába. 1. lépés: csakis az Internet Explorer-el működik!!!!!! ezzel mész fel myvipre> rámész egy zenére megvárod míg betölti a zenét és amint betöltötte már rajta is van a gépeden!! És hogy hova tölti?? :D Azt Total commanderrel tudod megkeresni!. 2.lépés Bemész a commanderbe: Fennt látni fogsz olyanokat, hogy: fájl,kijelölés,parancsok- na ott rámész a beállításokra-általános beállítások-képernyő. Látszik a rejtett/system fájl!!! Azt kipipálod- Alkalmaz és OK! Innen már csak bemész a rejtett mappába ahova a zenét letöltötte myvipről! Nekem így van a sorrend a mappához!>>Documents and Settings>Rendszergazda>Local Settings>Temporary Internet Files>Content.IE5. És ennyi!! Ebben a mappában van minden amit a neten böngészel! :D Jah igen és ez működik a videóknál is! Bárhonnan leszedi a videókat progi nélkül itt csak megkell keresned a mappában. És egy jó tipp nyugodtan töröld ki elötte ezt a mappát> Content.IE5< így könnyebben meg fogod találni a zenét! Ha nem megy akkor írj nyugodtan sok sikert!!

2009. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!