Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok Felétek, hogy milyen módon tudnám törölni a facebookon az "Are You Interested" nevű alkalmazást, amit sajnos sikerült "véletlenül" felvennem?

Figyelt kérdés
gondolom le lehet tiltani az e-mail értesítést amiket küld erről-arról, de én szeretném ha teljesen törlődne ez az alkalmazás az adatlapomról... bár én nem beszélek angolul, de nem szokott gondot okozni egy uninstal vagy delete gomb megtalálása, viszont az alkalmazáson belül semmi erre utaló lehetőséget nem találtam... (ha kérhetem részletesen írjátok meg a lépéseket)
2010. okt. 6. 10:29
 1/1 elenorgrand válasza:
facebook beállitások,alkalmazások,ott kiválasztod és remove applicatoon, eltávolitás.
2012. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!