Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a facebook...

Hogyan lehet a facebook oldalamra belinkelni a youtube csatornam linkjét a webhely kozossegi oldalak reszhez?

Figyelt kérdés
Ugye oda a felhasznalo nevet keri, ami elott van egy @ jel. bemasolom, rakattintok es kijon a 404 uzenet, hogy nem elerheto az oldal. persze, hogy nem mert az url-bol hianyzik a @ jel, pedig ezzel a jellel egyutt tettem be, de anelkul sem mukodik.

2023. febr. 25. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én @-al együtt írtam be, megnyomtam, hogy save. A linkből hiányzik, de így is ugyanúgy működik, ha rákattintok, betölti a YouTube oldalamat.


A YouTube fiókban beállítottad, hogy mi legyen az egyszerű neved? Valami ilyen néven nevezik a nemrég bevezetett @név rendszert, ami a korábbi felhasználónév rendszert váltotta.

A YouTube-nál ez a @név egy újrendszer, ami leváltotta a korábbi felhasználó név rendszert, ezért a @neved nem automatikusan ugyanaz, mint ami korábban felhasználónévként, vagy csatornanévként választottál.

2023. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megprobaltam mindenhogy, vele nelkule mas linket berakni stb...

hol lehet az egyszeru nevet beallitani?

ez egy uj csatorna, januarban hoztam letre.

kicsit agybaj, hogy annyira faszaul akarta pl itt az fb megcsinalni, hogy konkretan hackelni kell.

2023. márc. 1. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Leíró név (handle) a hivatalos kifejezés amit használnak rá, a csatorna beállításainál tudod megadni/módosítani:

[link]

2023. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!