Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok pénzt utalni a...

Hogyan tudok pénzt utalni a PayPal számlámra?

Figyelt kérdés

Az utalás szó itt nagyon lényeges!

Ugyanis történt a mai nap folyamán egy olyan dolog, hogy az automata befalta a kártyámat. Jelenleg külföldön tartózkodom, és nincs lehetőségem az országom bankfiókjához bemenni. Arra gondoltam, hogy biztos ami biztos alapon én a kártyámat letiltom a netbankban, hogy még véletlenül se kerüljön rossz kezekbe a pénzem. Elég sok dolgot fizettem a PayPal segítségével a kártyámon keresztül, mert ugyebár a két dolog (A kártya, és a PayPal) szépen kommunikál egymással, hozzá van társítva, és szedi havonta vagy évente a pénzt, amire kell, semmi extra. Viszont ha letiltom, akkor nem lesz kártya, hanem csak egy számla lesz, ami fölött az irányítás ugyan úgy megmarad a netbankban, és ide tartozik az utalás is. Hogyan tudok utalni a PayPal számlámra, hogy továbbra is tudjam a szolgáltatásaimat használni? Majd ha otthon járok elmegyek ezt elintézni a bankfiókba, de most ez nem kivitelezhető.

Nagyon köszi a segítséget!



2023. febr. 23. 14:28
 1/2 A kérdező kommentje:
A tanév végéig biztosan nem megyek haza.
2023. febr. 23. 14:31
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
rámész a feltöltés menüre és kiadja a számlaszámot és az utalás közleményét
2023. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!