Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért vagyok ennyire lelkes...

Miért vagyok ennyire lelkes rajongó facebookon?

Figyelt kérdés

Mostanában reggelente ha felmegyek facebookra, akkor mindig 10-15 értesítés vár, hogy lelkes rajongó lettem az aktivitásom miatt. 10-15 oldalon!

Olyan oldalak is vannak közte akiknek röhögő fejet nyomtam a posztjára, olyan is amire dühítőt de olyan is amire nem is reagáltam, csak átpörgettem. Mitől vagyok én annyira lelkes rajongó? Miért csinálja ezt a facebook? Borzasztó idegesítő...



2023. febr. 2. 06:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a facebook algoritmusa szar
2023. febr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon egyszerű: ne menj fel a Facebook-ra, meglátod, rengeteg időt fogsz nyerni vele.
2023. febr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Csak egy aktiv voltal az oldalon. Ennyit kaptal cserebe
2023. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Ne nyomj röhögő fejet a postra
2023. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valami nem tetszik, ne reagálj rá semmivel, csak távolitsd el a posztot, mert másképp csak híresebb lesz az adott szar tartalom.
2023. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pár komment után meg röhögő emoji után már megkapod.
2023. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is mostanában sűrűn látom, de legalább tényleg kedvelt oldalak esetén, és kb. 2-3 lájk után:-)
2023. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Gáz dolog a facebook részéről, de még gázabb, ha az ember "elfogadja" és ott van a neve mellett a lelkes rajongói státusz.
2023. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!