Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha feloldom a tiltást..?

Ha feloldom a tiltást..?

Figyelt kérdés

Ha messengerben és Facebookon egyaránt feloldom a tiltást, kap róla értesítést az illető?


Kétszer jártam már úgy, hogy feloldást követően rögtön észrevette az illető, de az nem derült ki, hogy be volt -e esetleg állítva nekik az erről szóló értesítés? Létezik ilyen egyáltalán? Vagy ez csak a véletlen műve lenne, hogy szinte azonnal észrevették a feloldást?


2023. jan. 20. 18:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy elvileg abból sem szűrhette le, hogy online vagyok, mivel már rég kikapcsoltam a funkciót. Utoljára én küldtem üzit, de azt olvasta, és csak utána tiltottam.
2023. jan. 20. 18:32
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem küld értesítést, minthogy a tiltásról sem.
2023. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen értesítés, de az lehet, hogy ajánlani fogja a Facebook nekik a profilod, mint lehetséges ismerőst.

Velem is ez történt, feloldottam egy embert, fél óra múlva már ment is, hogy ilyen gecymbalom vagyok, meg ilyen faszállító vagyok, meg olyan pycsalamádékkal jövök össze. Ez egy ilyen exbarátnős szituáció. De szerintem ezek az emberek vagy ennyire agyhalottak, hogy nem csinálnak egész nap semmit, csak nézegetik, hogy akik letiltották őket, azok feloldották-e, vagy pedig a másik, már ésszerűbb magyarázat, hogy ajánlja a Facebook a profilt, mint lehetséges ismerőst.

2023. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen.


Szerintem a profilomat ajánlotta neki, bár nem nagyon értem ebben a logikát...😃

2023. jan. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!