Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube csatorna név választás...

YouTube csatorna név választás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy barátommal kitaláltunk egy csatorna nevet 1-2 éve, nos YouTube-on felbukkant egy másik ugyanilyen nevű csatorna, csak egy szóköz a különbség, és már kb 2-3 ezer feliratkozónál tart.

A helyzet az, hogy én már készítettem logót is, domain nevünk is van, viszont kicsit aggaszt, hogy valaki már előttünk elkezdte ezzel a névvel.

De a domain nálunk van, és mi előbb elkezdtünk ötletelni és készülni rá minthogy ez a másik csatorna megjelent volna.

Barátommal próbálunk valami új nevet kitalálni, de valahogy nem akarom elhagyni ezt a nevet amit kitaláltunk, még ha el sem kezdtük valójában a videózást.

Mitévő legyek? Jó ez így majdnem ugyanolyan néven elindítani egy csatornát, vagy válasszunk mást?



2023. jan. 2. 00:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem cserélj ki 2 betűt egymással a szavon belül, vagy teljesen más karakterekre. Mert, ha ti indultok utánuk hasonló névvel, hiába előbb találtátok ki, úgy fog tűnni, mintha az ő sikerüket akarnátok meglovagolni. Azzal szerintem nem lesztek népszerűek. Hát, inkább több betűt változassatok, hogy minél kevésbé hasonlítson. Hogy ne lehessen felismerni, hogy mintha arra hajazna.
2023. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!