Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem indul el a torrent?

Miért nem indul el a torrent?

Figyelt kérdés

A Piratebay-ről semmit nem tudok letölteni 2 napja. Utorrentet használok és Mozilla Firefoxot.

Amikor rákattintok a Torrent letöltése-re nem történik semmi, hanem jobb alsó sarokban megjelenik a betöltési sáv, ami nem mozdul. Kb 1 perc elteltével kiírja, hogy a kapcsolat hálózati időtúllépés miatt megszakadt.


2010. szept. 30. 15:14
 1/9 bp1985 ***** válasza:
Gondolom olyat akarsz letölteni, amit nem töltenek fel. Az nem is fog lejönni neked.
2010. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akármelyiket próbálom egyik sem indul el. Az a probléma, hogy még az ablak sem jelenik meg, ahol megkérdezi a mozilla, hogy mentés, megnyitás és hogy milyen programot társítson a torrenthez.


Pedig olyat töltenék amit 3400-an seedelnek és 500-an töltenek le. De semmilyen sem indul el.

2010. szept. 30. 19:31
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy van-e összefüggés azzal, hogy az egerem állandóan lefagy és egyre gyakrabban és hosszabb ideig. Pedig ez már a második egerem(az előzővel is ilyen probléma volt).


Gondoltam leírom, hátha van valami jelentősége a kérdésemmel kapcsolatosan.

2010. okt. 6. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a piratebay oldallal, vagy az egyik közbülső magyar szerverrel vannak problémák.

Egyre több a torrent-vadászat, nem is olyan régen volt egy nagy hadjárat, jó pár oldal be is zárt.


A tűzfalad is ludas lehet.

Engedélyezd a tűzfaladnak a torrent-progit, hogy tudjon csatornát beállítani magának.


Milyen rendszer van fent a gépen?

Nem annyira lényeges, de jó ha az ember tisztában van a gép felépítésével, hiszen lehet, hogy egy új progi, ami a háttérben fut, és állandó kapcsolatot tart fent az internettel, foglalja le a torrent letöltő programban beállított portot. ( tedd a torrentprogit a beállításainál véletlenport minden indításnál-ra ).


Mikor volt utoljára vírusírtás?

Egy vírus is zavarhat ( főleg, ha a háttérben küldözgeti a vírusos e-maileket), bár akkor a böngészésnél is érezhetően lassul a net.


Hirtelen ennyi hibalehetőség jutott az eszembe, a többi az infók megkapása után, ha szükséges.

2010. okt. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Windows Xp Sp3 FREEDOM.

Más torrentoldalról sem indul semmi.

A tűzfal engedélyezi a torrentet.


A net egy idő után mindig belassul, minél többet van használva. Vírusmentes a gépem, több vírusírtóval is megnéztem.

2010. okt. 8. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Buherált xp, túltuningolt....vírus nincs.


Ha más torrent-oldalról sem tölt semmit, akkor a kimenő-bejövő kapcsolatokkal van a baj, próbaként telepítsd újra a klienst (hátha beállítja magát újratelepítéskor).



Ha nem sikerül,akkor az alábbi oldalon sok hasznos információt találsz, amivel szerintem meg fogod oldani a problémádat:



[link]


Jó oldal, nekem is segített...

2010. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már elindulnak a letöltések, de mostanában mindig piros lesz a letöltő nyíl színe de legalább működik, most windows 7 van fenn.
2010. okt. 15. 17:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 15. 17:57
 9/9 anonim válasza:

Nekem is ez volt a gondom!

Engedélyezni kell a DHT portokat és már jön is (:

2012. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!