Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretném, ha a véletlenül...

Donáth Gyula kérdése:

Szeretném, ha a véletlenül elmentett jelszavamat elfeledné a gmail-es levelezőm, valamint a Facebook. Hogy' kell ezt megcsinálni? "Mentse-e a jelszót ehhez..." véletlenül igent kattintottam és nem tudom rávenni, hogy NE IS KÍNÁLJA FÖL mentettként.

Figyelt kérdés
A két nevezett program indításkor fölkínálja, hogy mentse-e a Google a jelszót az illető programhoz. Általában nem szoktam menteni, hanem megjegyzem a jelszavamat, de nemrég véletlenül mindkét program indításakor (különböző alkalommal) arra kattintottam hogy mentse. Azóta nem vagyok képes elérni azt, hogy ÜRESEN MARADJON a (mentett) jelszó rubrika (PONTOK SE JELENJENEK MEG BENNE!) . A jelszóváltoztatás majd -visszaváltoztatás nem jött be. Hogyan csináljam?

2022. okt. 20. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Chrome-ban: Beéllítások-Speciális-Jelszavak kezelése. Itt tudod tiltani, vagy engedélyezni a jelszó kérést.
2022. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beéllítások=Beállítások
2022. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a jelszó KÉRÉST szeretném tiltani (azt kimondottan nem!), hanem csak a (bizonyos) jelszavak PROGRAM ÁLTALI bejelentkezéskori FÖLKÍNÁLÁSÁT. Köszönöm.
2022. okt. 25. 09:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!