Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami alternatíva a mobilinte...

Valami alternatíva a mobilinternetre?

Figyelt kérdés

Jelenleg pesten tanulok és az albérletben nincs internet.

A főbérlő beszélt arról hogy van UPC, de látom Diginek a nyomait (UTP kábel). de ha bevállalom a UPC-t akkor maradnom kell nyáron. A diginek az elérhetőségi listáján meg nem láttam az üllői közt (azt se tudom, mi a házszámom, mert nem mondták meg).

Aztán ez a mobilinternet meg nekem drága, hogy a 3 giga korlátot simán túlléptem böngészéssel és most mérgelődnöm kell a telefonos modemet meghazudtoló lassúság miatt és még letölteni se tudok filmeket, mert a tévé sincs bevezetve, a műsorfelhozatalról meg ne beszéljünk.

Vagy valami wifi-s megoldás? Nekem megfelelne egy 1 megabites net is, ha korlátlan, legalább nem csak a falat bámulhatom estefelé. (sajna hotspot sincs a környékemen)


2010. szept. 26. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy feltöltőkártyás mobil internet, csak az USB sticket kell megvenned, kapsz hozzá SIM kártyát. A stickről feltelepíti saját magát, sokkal jobb, mint a mobiltelefonos. Nekem három éve megvan, előbb modem volt, most már stick, de az enyém előfizetéses és jobb hiján asztali géphez is használom. 5G a korlát, HSDPA szélessáv, 5500 ft havonta, Vodafone. Akkor még nem volt feltöltőkártyás.
2010. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem korlátlan kellene...

Sajna nincs digi, UPC mennyi hűségnyilatkozat nélkül?

2010. szept. 27. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy korlátlan, csak elméletben. Ezt olvasd el:

[link]

2010. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!