Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudhatom meg hogy...

Hogyan tudhatom meg hogy véglegesen és teljesen kitöröltem magam facebookról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

LÉNYEGES, csak akkor próbáld ki, ha már eltelt 15 nap, a Facebook-tól kapott e-mail visszaigazolás, "értesítő fiókmegszüntetésről" levél feladásának napjától, a feladás dátumától! ..különben kezdheted előről az egész megszüntetési procedúrát!

Próbálj meg bejelentkezni a felhasználó neveddel és a jelszavaddal.

ha nem sikerül, akkor örülés!

2010. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bejelentkeztem , tegnap úgy 17:00 körül, mivel a levelet 2010/09/11 13:28-kor kaptam meg , és azóta ezt írja ki :


Incorrect Email



The email you entered does not belong to any account. You may try clearing your browser's cache and cookies by following these instructions.


You can login using any email, username or mobile phone number associated with your account. Make sure that it is typed correctly.


De megpróbáltam előbb bejelentkezni őgy 14:00 körül(akkor jelentkeztem be először 11.-e óta) akkor még azt írta hogy october 9-én lesz törölve a fiókom szeretném megszüntetni a törlést vagy folytatom blablabla ,de angolul. ( A szeptember 11-én az igénylést a törlésre magyarul kértem , más oldalról kerestem linket, mivel a facebook még azt is elrejti a p....a .


Szóval lehet hogy itt volt a gond hogy az egyik magyar a másik angol nyelven volt.


Mindenesetre azóta fenn leírt szöveget írja ki .


Köszönöm a segítséget !

2010. szept. 26. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!