Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Asus zenbook 14 laptop jó...

Asus zenbook 14 laptop jó torrentezésre?

Figyelt kérdés
Kb 300-350 a keret egy oled kijelzos laptopra, ezek jók torrent ez mi? V inkább all in one pc t vegyek, mac nem erdekel koszi

#Pc torrent
2022. szept. 1. 19:21
1 2
 11/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha oled valoban fontos neked ugy hogy nem is tudod mi akkor meg kell emed arkereted lehet vagy pedig dedikalt videokaryta nelkulit tudsz venni csak


[link]


nem sok van a megadott arkeretben ami oledes is


oled az csucykategorias megjelenito technologia hogy alomszem kepet kapj


de "mezei sima" LED es IPS megjelenitok kozt is vannak nagyon szep kepuek, sot regebbi "ocskabb" technologiasok kozott is


csak megjegyzem ha filmezni es szerkeszteni hasznalod akkor a tul kismeret se a legjobb...

szoval erdemes nagyobbat venned ha nem hasznalsz hozza kulso monitort/tv -t

ha meg hasznalnal akkor mindegy hogy laptope nem a legszuperebb kijelzo

2022. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amúgy arra nem árt figyelni, hogy ugye laposokba már 99%-ban SSD kerül. Ezeknek meg nem feltétlen tesz jót az ilyen használat, arra még mindig jobb a klasszikus HDD, jó SSD sem két nap alatt megy tőle tönkre, de ott véges a cellák újraírásának max száma.
2022. szept. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 alá tudom támasztani. Régebben vettem egy Samsung 850 Evo SSD-t, kb 2 hónapja még 100%-os volt a kondíció, 2 hónap alatt lement 96%-ra, mert SSD-re torrenteztem. Van egy másik SeaGate 500Gb-os HDD-m, lassan 4 éve 100%-os.
2022. szept. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!