Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon jelentek valakit...

Ha Facebookon jelentek valakit/valamit, akkor arról a jelentett kap üzenetet vagy bármikor láthatja, hogy ki volt?

Figyelt kérdés

Van egy csoport, ami alapból jó szándékból jött létre, de sokszor bullyingba csap át és az adminok nem csinálnak semmit.

Ha kilépsz, törlöd a posztot, korlátozod a kommenteket, többször előfordult, hogy új posztban ment a nyílvános kövezés.

Az admin nem tesz semmit. Engedélykéréssl megy ki aposzt, de mintha mindent kiengednének, utána nyugodtan több száz kommentben lehet szetszedni az embert.


Bocsi, hosszú lett, csak most írtam az egyik adminnak, hogy szedjék már le azt a posztot, mert full káros, de eddig bármelyiknek írtam, csak megnyitja, lehet el se olvassa.


Ha jelentem a csoportot, akkor az adminok, arról kaphatnak visszajelzés, tudhatják, hogy kik jelentették?


2022. aug. 27. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2022. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Nem kapnak, de még ha kapnának is, nem mindegy?

Te már többször is írtál nekik, gondolom tudják, hogy előbb-utóbb valaki jelenteni fogja a tartalmat, ha valóban káros, mert ha ez tényleg nagyon káros, akkor ez valószínűleg már több embernek is feltűnt.

Én is jelentettem már több profilt is, egyszer egy Grófó Kisst, aki hülyeségeket írkált, meg egyszer egy Nyalóka Szopóka nevű profilt, vagy mit, aki szintén baromságokat írkált. Ezek a jelentések 24 órán belül ki is lettek vizsgálva, és Nyalóka is, és Grófó is le lett takarítva a Facebookról.

Szóval te is tehetsz egy próbát.

2022. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eddig akit jelentettem, semmi sem történt :( Egyszer megkárosított Marketplacen egy eladó (küldött terméket, de olyan állapotban volt, mintha a kukából rángatták volna ki). Jelentettem az adásvételt, és a profilját is több okból (Vad Virág vagy vmi hasonló volt a neve, de más névre kellett utalni). Semmi nem történt.

De jó hallani, hogy másoknak segítettek.


“Nem kapnak, de még ha kapnának is, nem mindegy?”

Attól félek, hogy menne egy képernyőfotó ki posztba, hogy miért csináltam. És akkor lehetne szidni, meg mindennek lehordani kommentben.

2022. aug. 27. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!