Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet megoldani egy...

Hogy lehet megoldani egy böngészőn belül ezt?

Figyelt kérdés

Azt szeretném elérni hogy a böngésző tiltsa meg ha valaki a PC-n rá akar lépni egy bizonyos oldalra ÉS az adott weboldal al-oldalaira. Vagy legalább kérjen egy általam beállított jelszót mielőtt rá akarok lépni.


Hol vagy hogy tudnám ezt megoldani. Tudnátok segíteni?



2022. aug. 23. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosts fájl
2022. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Feltételezem, hogy windowsod van.

C:\Windows\System32\drivers\etc mappában van egy hosts nevű fájl. Ezt másold ki az asztalra. Nyiss egy jegyzettömböt, és az asztalon levő fájlt nyisd meg a jegyzettömbbe.

Lesz már benne ez-az írva, mindet hagyd úgy. Az utolsó sor után egy új sorba írd be:

0.0.0.0 akarmi.com

0.0.0.0 www.akarmi.com


Mentsd el. De ne adj neki más nevet vagy kiterjesztést, legyen a neve továbbra is csak "hosts". Ha megvan akkor másold vissza a módosított hosts fájlt az eredeti helyére a C:\Windows\System32\drivers\etc mappába.


Ezután nem fog megnyílni az akarmi.com vagy a www.akarmi.com weboldal.

2022. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Ez meglehetősen primitív megoldásnak tűnt volna már 30 éve is, biztos van ennél sokkal egyszerűbb is...
2022. aug. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon akar működni még azután sem hogy a gépet újraindítottam

Még az explorer is megnyitja

(Win 7-em van)


Jól csináltam?

Most így néz ki a file:


# localhost name resolution is handled within DNS itself.

# 333.3.3.3 localhost

# ::3 localhost

0.0.0.0 https://www.youtube.com/

0.0.0.0 [link]

0.0.0.0 www.youtube.com/

0.0.0.0 en.wikipedia.org/wiki/Autism_spectrum

2022. aug. 24. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!