Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Externet Csupasz ADSL...

Az Externet Csupasz ADSL szolgáltatást rendeltem. Ma meg is jött a modem. Mennyi idő míg net is lesz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, egyébként szerintem 3 nap - 2 hét.
2010. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csatlakoztasd a szűrőt és abba a modemet (DSL-360R vszín ezt kaptál, externet-nél rendszeresített modem), kösd össze a számítógéppel, dugd be a tápegységet, majd helyezd feszültség alá.

rövid idő elteltével, az első két led folyamatosan világítani fog. a 3. villog!

Ha az ADSL Link/Act led, megszünik villogni, folyamatosan világít akkor létrejött a kapcsolat a szolgáltatód és a modem között.

2010. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves második, de még falhasználónevet és jelszót sem kaptam, de összedugtam és villog az ADSL jel, nemtudom mit jelenthet :)
2010. szept. 24. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:

addig, míg egyedül csak az ADSL Link/Act villog azt jelenti, jelzi, hogy NINCS kapcsolat a modem és az Internet szolgáltató között!

Létrejött, használható kapcsolat esetén, folyamatosan világít.

A felhasználó nevedet és a jelszót a Szerződésedben keresd, ott kell lennie valamelyik oldalon!

2010. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A felhasználó nevet és jelszót akkor küldenek, amikor aktivizálják a kapcsolatot, a szerződésbe van írva. Arra lennék kíváncsi, hogy aki Externetes annak milyen gyorsan történt a bekötés?
2010. szept. 24. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:

kérdezd meg:

Externet Központi Ügyfélszolgálat

Nyitva tartás: hétfő-péntek: 9.00-18.00

Cím: 1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 2. II. em.

Telefon: 06 1 690 1690

Fax: 06 40 20 90 21

e-mail: externet@externet.hu


nekem is ők voltak a szolgáltatóim, és küldték a modemet, kifizettem (6500 -Ft) bekötöttem (csináld magad csomag volt) ez volt de. 11 -kor és du.3-kor már volt kapcsolatom. du. 6 körül hívtak telefonon, hogy van-e kapcs. ennyi volt. letelt a hűségidő és több mint kétszereséreemelték a havidíjjat minden értesítés nélkül, csak jött a megemelt díjas csekk, erre szolgáltató váltással átmentem 1 olyan szolgáltatóhoz, aki írásban szerződésben garantálta, hogy nem emel díjat a hűségidő letelteután sem. ennek több mint 2 éve már és addig tartják magukat a megállapodáshoz!

2010. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy most már nem így van :) Egyelőre várom a felhasználónevet és jelszót...
2010. szept. 26. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!