Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az , hogy ha fb...

Miért van az , hogy ha fb marketplace-n vagy jófogáson telót nezegetek ki választom a mobiltelefon kategóriát nem csak telotkat tobb ki hanem kb 10 hirdetsbol csak 2-3 teló a többi teló?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért mert egyik oldal sem termék specifikus hirdetéseket jelenít meg.

A márketplészen az analfabéta cigánytól kezdve a csalókig bárki hirdethet bármit ellenőrizetlenül. Konkrétan semmi felügyelet nincsen.

A jófogás ebből a szempontból jobb, mert ott legalább ha átvernek, akkor segítenek a rendőrséggel közösen.

Jó ez igazából nem válasz a kérdésre, csak azt akartam ezzel mondani hogy inkább ilyen szenny oldalakról ne akarj használt telefont venni, mert úgy átverhetnek mint annak a rendje.

2022. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TNiki válasza:

Ezek közül egyik felületnek sem az igazi a keresője.

Ráadásul, teljesen ellenőrizetlenek a hirdetések. Mobiltelefont én biztosan nem vennék ezeken az oldalakon. Talán abban az esetben, ha élőben meg tudod nézni fizetés előtt.

Nézz szét a Vaterán, ott sokféle telefon van, látod az eladó értékelését és jóval biztonságosabb.

2022. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 jofogason vettem mar telefont egy lenovo b-t 5000 ft hibatlanul mukodik. es elirtam akkor azt akartal irni , hogy mikor kivalasztom a mobiltelefon kategoritat csak 2-3 telefon a tobbi hirdetes telefon tok
2022. dec. 4. 00:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!