Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A www.merry.stationwebhost.com...

A www.merry.stationwebhost.com -ról letöltött filmt milyen programmal tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Kell ehhez vmi speciális progi? Vagy használja valaki ezt az oldalt? Mi a véleményetek róla?
2008. dec. 21. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:

telepítsd a winrar programot, azzal a *.rarra mész és kitömöríted, aztán az avit már le tudod játszani.

ha már kitömörítetted és úgy nem indult, akkor a k-lite codec packot ted fel. megtalálása: google -> k-lite

2008. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen oldalakat pedig jelentsd az info@proart.hu emailcímre, én is ezt teszem most.

használj torrentet. ^^

2008. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

szia!

megkérdezhetem az előző válaszolót miért kell jelenteni az ilyen oldalakat?nem értek hozzá,azért kédezem :)

bcs az offért

2008. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem nem működik a letöltés innnen. Esetleg valakinek igen?
2008. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem sem... =( azt írja, hogy rossz adatok.
2008. dec. 28. 18:29
 6/8 anonim válasza:
Én is pont így jártam. Most best@stationwebhost.com a nevük. Átverés, 1500 ft ért be sem tudsz lépni napokig. Hasonló oldal még a netpremier (der.netsms.eu)
2009. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hello!

Pont most regisztráltam a best.stationwebhost.com- ra. Sajnos az oldal teljesen üres. Mit lehet ilyenkor tenni????

2009. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is csatlakozok az elöttem lévőkhöz nagy átverés már 3 napja regeltem és ftp-n tök üresek a mappák,honlapról meg azt irja ki az smsben kapott jelszóra hogy rossz adatok.ilyen emberekkel személyesen kellene elbeszélgetni azt meggondolná hogy szabadidejében kivel szórakozzon.Ja az üzembentartó az e-mailemra meg egyáltalán nem válaszol.
2009. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!